reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny . Mam pytanie . Wczoraj po 22 zauważyłam nie wielkie krwawienie ... mysle dostałam ale takie prawdziwe krwawienie zaczęło się dopiero dziś . Pytanie teraz od kiedy liczyć pierwszy dzień cyklu , od wczoraj czy od dziś ?? Jest to dla mnie ważne bo muszę zacząć się ostrzykiwac od drugiego dnia cyklu . Pomóżcie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wedlug mnie od dziś, moj lekarz zawsze powtarza, ze musi byc porzadne, normalne krwawienie i wtedy jest 1dzien.
 
reklama
Nie wierze! w koncu doczytalam :)

Nawiazuje do spotkania w Krakowie, bylo wspaniale! Chyba moge sie pochwalic ze znam osobiscie najwiecej osob z tego forum [emoji23]No dziewczynki planujcie spotkania aby mnie dogonic! Ja znam juz 5 osob :)

U mnie nerw maly bo jutro jade do Pasnika omowic wyniki wszystkich badan a we wtorek jade do Lukaszuka z Invicty omowic co dalej z tymi zarodkami!!
Sciskam Was mocno, dam znac jutro co sie dowiedzialam [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hihi to ja was znam 4 kobity i jednego męża ;)
 
Hej dziewczyny . Mam pytanie . Wczoraj po 22 zauważyłam nie wielkie krwawienie ... mysle dostałam ale takie prawdziwe krwawienie zaczęło się dopiero dziś . Pytanie teraz od kiedy liczyć pierwszy dzień cyklu , od wczoraj czy od dziś ?? Jest to dla mnie ważne bo muszę zacząć się ostrzykiwac od drugiego dnia cyklu . Pomóżcie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dziś pierwszy dzień.
 
Hej dziewczyny . Mam pytanie . Wczoraj po 22 zauważyłam nie wielkie krwawienie ... mysle dostałam ale takie prawdziwe krwawienie zaczęło się dopiero dziś . Pytanie teraz od kiedy liczyć pierwszy dzień cyklu , od wczoraj czy od dziś ?? Jest to dla mnie ważne bo muszę zacząć się ostrzykiwac od drugiego dnia cyklu . Pomóżcie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Od dzis :-)
 
Hej dziewczyny . Mam pytanie . Wczoraj po 22 zauważyłam nie wielkie krwawienie ... mysle dostałam ale takie prawdziwe krwawienie zaczęło się dopiero dziś . Pytanie teraz od kiedy liczyć pierwszy dzień cyklu , od wczoraj czy od dziś ?? Jest to dla mnie ważne bo muszę zacząć się ostrzykiwac od drugiego dnia cyklu . Pomóżcie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzis 1dc:)
 
Dziewczyny mam pytanie dotyczące kwasu foliowego. Dzis 12tc2doba a ja cały czas jem folik nie pytając o to lekarza. Zapytać zapomniałam a zrezygnować sama sie boje. W karcie ciąży w zaleceniach nie ma kwasu foliowego ale lekarz powiedział ze leki mam jeść bez zmian. No to jem ale lekarz chyba nie zdaje sobie sprawy ze oprócz tych ważniejszych leków jak luteina ja dalej wcinam kwas foliowy. Nie wiem co robić... czy kwas foliowy na tym etapie może zaszkodzić dziecku? Jem go juz z przyzwyczajenia ale obawiam sie żeby nie przedobrzyć... ratujcie poradą:(
Nie zaszkodzi, ale kup sobie np femibion 2 i lykaj tylko to, tak masz odpowiednie proporcje witamin :)
 
Hej dziewczyny . Mam pytanie . Wczoraj po 22 zauważyłam nie wielkie krwawienie ... mysle dostałam ale takie prawdziwe krwawienie zaczęło się dopiero dziś . Pytanie teraz od kiedy liczyć pierwszy dzień cyklu , od wczoraj czy od dziś ?? Jest to dla mnie ważne bo muszę zacząć się ostrzykiwac od drugiego dnia cyklu . Pomóżcie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziś 1 dc
 
reklama
Właśnie ja cały czas póki nie wykończę paczki jem prenatal uno a po tym lekarz zalecił prenatal duo i właśnie nie wiem czy mimo tych leków mam ten folik cały czas brać...
Ja bym chyba juz nie brala. Wez jeszcze kilka razy co drugi dzien i odstaw. Chyba ze z tym prenatalu go nie ma, ale nie sadze.
 
Do góry