reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bezpieczne - to fakt. Ale z tym pustym jajem 23dpt Twój lekarz też "ciut" przesadził :) Wiadomo, że w tym czasie o zarodek ciężko, co dopiero o serduszko ;) Jak się czujecie? :)
Dzięki, wyjątkowo dobrze wszystko na ten moment[emoji6] standardowe dolegliwości typu bezsenność zgaga, stopy i dłonie jak u Shreka[emoji6] ale nie ma co narzekać, wiadomo każda z nas o tym marzy. A jak u Ciebie? Czekasz cierpliwie do stycznia, co?

 
Dzięki, wyjątkowo dobrze wszystko na ten moment[emoji6] standardowe dolegliwości typu bezsenność zgaga, stopy i dłonie jak u Shreka[emoji6] ale nie ma co narzekać, wiadomo każda z nas o tym marzy. A jak u Ciebie? Czekasz cierpliwie do stycznia, co?

No to cudownie :) Oddaj mi z styczniu ten szczęśliwy brzusio ;)
Tak, ja czekam to stycznia, ale, żeby cierpliwie?? - tak bym tego nie nazwała :D
Powoli urywam się z zawieszenia i zaczynam wizytowanie - jutro immunolog, w poniedziałek gin z kliniki - zobaczę, co tam się dzieje, endo mam nadzieję ładne, bo cały czas o nie dbam (wino, wino... :D), mam nadzieję na zielone światło w styczniu ;)
 
No to cudownie :) Oddaj mi z styczniu ten szczęśliwy brzusio ;)
Tak, ja czekam to stycznia, ale, żeby cierpliwie?? - tak bym tego nie nazwała :D
Powoli urywam się z zawieszenia i zaczynam wizytowanie - jutro immunolog, w poniedziałek gin z kliniki - zobaczę, co tam się dzieje, endo mam nadzieję ładne, bo cały czas o nie dbam (wino, wino... :D), mam nadzieję na zielone światło w styczniu ;)
Hehe chętnie oddam tylko ostrzegam, ogromny jest[emoji14] ahh az poczulam smak wina na języku[emoji14] bardzo dobrze, ze juz dzialasz! Trzymam kciuki za zielone światło [emoji106]

 
Ojej to rzeczywiście nie dobrze. Zdrowiej szybko bo maleństwa od babci z ferii niedługo wracają :)
Wiesz co jest najgorsze to ze mamy po 2 a ja mam taką biegunkę ze ja nie wiem co sis ze mna dzieje i na wymioty mnie zbiera mój Boże te moje dzieciątka muszą tam czekać coś czuje że do stycznia to jeszcze będzie krucho ze mna będę musiały dłużej na feriach zostać ale pójdę po wszystkie
 
reklama
Do góry