reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak powiedział, ze zapładniają 6 to wydaje mi się, ze musi być conajmniej 6 dojrzałych. :)

Zadzwon sobie po poludniu ale skoro powiedzial ze zaplasniaja 6 to bylo pewno tyle dojrzalych. Albo zaczekaj na tekefon od nich. Jutro ci zadzwonia ile sie zaplodnilo
Oki..dzieki dziewczyny:*

A jeszcze takie pytanko: neoparin brac rano a acard wieczorem? Bo a propo acardu to dr G sie wypowiedzial "no acard tez moze sobie pani brac"

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pomocy, moje wyniki bety:
6 dpt- 17.4
10 dpt - 234
12 dpt- 345 trochę mały ten przyrost w ciągu 48h. Do tego w pracy w 11 dpt źle się poczułam, poszłam do wc i z przerażeniem zobaczyłam że mam dość mocno poplamiona wkładkę. Teraz już nie krwawie ale brudze na brunatno. Czy to początek końca? Help
Czasami plemienia się zdarzają, a jeśli chodzi o mały przyrost to koniecznie powtórz betę jutro a dzisiaj to do lekarza najlepiej się zgłoś.
 
Dziewczyny potrzebuje porady, ufam swojemu lekarzowi ale...może bym tak to innego się zgłosiła nie mówiąc o in vitro tylko aby powiedział co myśli o przyrodtach bety i może on gdzieś znajdzie pecherzyk , wiem robię sobie złudne nadzieję ale chce po prostu mieć pełną świadomość że nic więcej zrobić nie mogłam
 
Dziewczyny potrzebuje porady, ufam swojemu lekarzowi ale...może bym tak to innego się zgłosiła nie mówiąc o in vitro tylko aby powiedział co myśli o przyrodtach bety i może on gdzieś znajdzie pecherzyk , wiem robię sobie złudne nadzieję ale chce po prostu mieć pełną świadomość że nic więcej zrobić nie mogłam
Dla swojego własnego spokoju tak właśnie zrób. Może akurat będzie dobrze. :*
 
reklama
Dziewczyny potrzebuje porady, ufam swojemu lekarzowi ale...może bym tak to innego się zgłosiła nie mówiąc o in vitro tylko aby powiedział co myśli o przyrodtach bety i może on gdzieś znajdzie pecherzyk , wiem robię sobie złudne nadzieję ale chce po prostu mieć pełną świadomość że nic więcej zrobić nie mogłam
To bardzo dobry pomysl, zrob tak. Bedziesz miala pewnosc! Tak bardzo bym chciala, zeby pecherzyk sie pojawil i wszystko dobrze skonczylo.. tak sie zastanawiam czy to nie za wczesnie bylo na usg, te u Twojego lekarza.
 
Do góry