reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Po dwoch nieudanych IVF wrocilam do walki po raz ostatni. Leżę z moimi dwoma kropkami, które dzisiaj przytulilam i postanowiłam do Was wrócić. Pierwsze co zerknelam jak dziewczyny , które walczyły ze mną kilka miesięcy temu się mają i mu mojej ogromnej radości widzę że już są szczęśliwymi oczekujacymi na rozwiazanie[emoji173]
1.5 roku temu w prywatnej klinice powiedziano mi że moja rezerwą jest tak niska 0.5 że nie mam szans na ciąże bez IVF. Zaliczyłam pozytywne testy ( jak zwykle , wcześniej naturalnie rowniez) i do 6 tyg już było po ciazy. Po 2 procedurach IVF , widząc ślepote mojego lekarza , zrezygnowałam na jakiś czas. Musiałam się pozbierać.
Mąż mojej przyjaciółki jest ginekologiem. Polecialam do Pl i zrobiłam prywatnie listę 34 badań, które mi zlecił.
Okazało się że by mnie skłonić do IVF zwyczajnie mnie okłamali, moja rezerwa po 1.5 roku wynosi 0.903. Wyszły mi przeciwciala, zwiększona krzepliwosc oraz szalejaca kora nadnerczy.
Leżę sobie z moimi 2 kropkami ( 3 leżakuja do stadium blastki ) .
Przyjmuje Encorton i Clexane ( co za bolacy badziew), Acard, Progesteron , Duphaston, vit D, kwas foliowy i Femibion natal1.
To nasze ostatnie podejście. Tak sobie obiecalismy do 3xsztuka. [emoji16]



Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

My jeszcze nie miałyśmy się chyba okazji poznac. Ale życzę, żeby Kropki zostały z Wami. Dobrze, że zrobiłaś diagnostykę, dostalas leki i dzięki temu masz pewność że robisz wszystko by pomóc Maluszkom. Powodzenia życzę. Daj znać jak będziesz po pozytywnej becie (bo innej opcji nie ma :)
 
reklama
Cześć Ciocie[emoji4][emoji4]
1509777208-42acbda81511a0ed-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Cudownie wieści z samego rana! Gratulacje i dużo dużo zdrówka dla całej rodzinki
 
Po dwoch nieudanych IVF wrocilam do walki po raz ostatni. Leżę z moimi dwoma kropkami, które dzisiaj przytulilam i postanowiłam do Was wrócić. Pierwsze co zerknelam jak dziewczyny , które walczyły ze mną kilka miesięcy temu się mają i mu mojej ogromnej radości widzę że już są szczęśliwymi oczekujacymi na rozwiazanie[emoji173]
1.5 roku temu w prywatnej klinice powiedziano mi że moja rezerwą jest tak niska 0.5 że nie mam szans na ciąże bez IVF. Zaliczyłam pozytywne testy ( jak zwykle , wcześniej naturalnie rowniez) i do 6 tyg już było po ciazy. Po 2 procedurach IVF , widząc ślepote mojego lekarza , zrezygnowałam na jakiś czas. Musiałam się pozbierać.
Mąż mojej przyjaciółki jest ginekologiem. Polecialam do Pl i zrobiłam prywatnie listę 34 badań, które mi zlecił.
Okazało się że by mnie skłonić do IVF zwyczajnie mnie okłamali, moja rezerwa po 1.5 roku wynosi 0.903. Wyszły mi przeciwciala, zwiększona krzepliwosc oraz szalejaca kora nadnerczy.
Leżę sobie z moimi 2 kropkami ( 3 leżakuja do stadium blastki ) .
Przyjmuje Encorton i Clexane ( co za bolacy badziew), Acard, Progesteron , Duphaston, vit D, kwas foliowy i Femibion natal1.
To nasze ostatnie podejście. Tak sobie obiecalismy do 3xsztuka. [emoji16]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Welcome back Kochana. Sciskam mocno i mam nadzieję że teraz się uda!
 
Ostatnia edycja:
Cześć Ciocie[emoji4][emoji4]
1509777208-42acbda81511a0ed-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Wspaniale, gratuluję z całego serca. Ciesze się, że podzielilas się z nami swoim szczęściem i dałaś nadzieję że ta walka ma sens. Zdrówka życzę i szybkiego powrotu do domu :)
 
Cześć Ciocie
emoji4.png
emoji4.png
1509777208-42acbda81511a0ed-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa
emoji7.png
emoji7.png


Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana gratuluję :) ciesze sie razem z Tobą... jednak dobrze wybrałam lekarza dochodzę teraz do wniosku patrząc na twoje piękne bobasy :) wracaj szybko do sił bo teraz jesteś mama razy dwa:) cudne maleństwa... za parę dni wszystko będzie już dobrze i niedługo zabierzesz te piękności do domu.
 
4 ?! [emoji44] ja mam problem z 1 dziennie.
Lekarze kłamią - pierwsza kilnika była prywatna. Poczekalam na moje 3 refundowane w Szwecji podejścia. I tu się okazało że olewaja kompletnie. Po 7 poronieniach zrobiono mi jedynie genetyke. Blagalam o inne badania i NIC . Mam dwóch lekarzy ten w Szwecji kompletnie nie wie o tym z Polski [emoji1] wykorzystałam jedynie moje ostatnie podejście. Jesteśmy dobrej myśli ale już bez stresu. Co ma być to będzie [emoji4] zawsze mamy chociaż siebie [emoji16]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Jaka ty musisz być silna podziwiam!!zostań z nami będziemy cie wspierać trzymać kciuki z całych sil. Odpoczywaj dużo.
 
Cześć Ciocie[emoji4][emoji4]
1509777208-42acbda81511a0ed-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje kochana. Będzie dobrze. Zaraz maseczki będą zdejmowanie po malutku i sonda u Sary pewnie też a Tobiaszek pewnie będzie potrzebował kilku tygodni żeby do 2kg dobic.. Jest super!
Cudownie że już są! Oboje są przepieknymi kurczaczkami.
Szybkiej rekonwalescencji dla Ciebie mamusiu. Dla Tatusia też gratulacje !!!
Ale wieści z rana! ❤❤
 
reklama
Do góry