reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny- moja skarbnico wiedzy !!!
Jestem 27dpt i dzisiaj razem z luteiną wypływa mi coś co barwi ta luteine na szaro. Zawsze była białego koloru. Wiecie co to może być ? Strasznie się martwię...
 
Dziewczyny (mysle,że @dżoasia coś tu w pierwszej kolejnosci pomoże) - co oznaczają dodatnie ANA 1 i ANA 2 (narazie sama informacja ze sa dodatnie)?

Kochana No niestety świadczy to o chorobie autoimmunologicznej . Żeby wiedzieć jaka to dokładnie to musisz poszerzyć panel badań .Może być związana z reumatologia , endokrynologia i być przyczyna poronień lub nie możności zajścia w ciąże. Musisz na bank znaleźć dobrego immunologa .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny- moja skarbnico wiedzy !!!
Jestem 27dpt i dzisiaj razem z luteiną wypływa mi coś co barwi ta luteine na szaro. Zawsze była białego koloru. Wiecie co to może być ? Strasznie się martwię...

Nie martw sie, ja to bym chciała widzieć szarość [emoji6] a widzę tylko brąz [emoji58] Tak jak Gosia pisze, jeśli sie pogorszy to moze idź do lekarza na kontrole.

Tak jutro ja chyba też nie wezmę zadzwonię jutro i się dopytam

Ja normalnie brałam luteinę, lekarz sobie świetnie poradził [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Do góry