reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki poradzicie mi co mam zrobić.Po Flexapirynie po zastrzyku mam takie siniaki na brzuchu,że szok to nawet nie są siniaki tylko ogromne krwiaki już nie daje rady jeden znika drugi się pojawia.Czy ja coś źle robię po prostu są ogromne....

Napisane na XT1650 w aplikacji Forum BabyBoom
Przyloz lod przed i po i trzymaj
 
reklama
No nie wiem właśnie czy trzeba jak pierwszy raz robiłam po inseminacji to poszłam po śniadaniu :) ale najważniejszy jest efekt końcowy Gratulacje. Może ja tez będę miała szczęście zobaczymy w poniedziałek.
Nie trzeba być na czczo [emoji1]

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
No nie wiem właśnie czy trzeba jak pierwszy raz robiłam po inseminacji to poszłam po śniadaniu :) ale najważniejszy jest efekt końcowy Gratulacje. Może ja tez będę miała szczęście zobaczymy w poniedziałek.
Nie wiem to byla po 7 rano jak z domu wyjechałam to jesc mi sie nie chciało a i co sie okazała dzisiaj jest dopiero 8 dpt po transferze a nie 9 coś zle policzylam lekarz mnie uświadomił hehe ;) więc idę znowu w poniedZiałek ale już ruszył mój kropeczek ;) już jestem mega szczęśliwa
 
Nie trzeba być na czczo [emoji1]

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
No też słyszałam że nie trzeba byc po prostu głodna nie byłam jak jechałam z tego stresu ;) to i brzuch mnie bolał ale już sie uspokoilam teraz grzecznie czekam na poniedziałek; ) Kropus musi sie mocno wgryzc
 
reklama
Do góry