reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jesli mialas blastke, to mozesz dzis robic, a we wtorek i tak powtorzysz, czy przyrasta. A jesli to byly 2-3 dniowe, to mozesz robic, ale z zalozeniem, ze jesli wyjdzie zero, to nie odstawiasz lekow. Bo one caly czas jeszcze maja szanse. Takze, taka beta 7dpt 2-3dniowych, to bylaby bardziej dla Twojej informacji, zeby np wiedziec przed swietami. Ale musialabys ja powtarzac niezaleznie czy bedzie pozytywna, czy negatywna.
a kiedy sie robi sikacza i bete po transferze po ilu dniach mozna?
 
U nas wyszło 16 lub 17 dni kalendarzowych. Szybko, pewnie to zależy czy dana klinika ma swoje labo genetyczne czy korzysta z usług obcego.

[emoji127] 28.10.2017
wlasnie nasza wysylala do UK i to byl jeszcze okres swiateczny. Ale tym razem chyba nie bedziemy tego robic bo lekarz w innej klinice powiedzial ze nie ma wskazan w naszym przypadku do tego badania. A ile placiliscie tak z ciekawosci? My za jedno 5600 jajeczko
 
reklama
@Ilona 88 , mam pytanie jadę w sb do kliniki czy myślisz że muszę zrobić estradiol , progesteron i betę., jedziemy skonsultować leki tylko do nich pod tym względem mam pełne zaufanie Ty jeszcze przed wizytami badasz te hormony.? Do którego tygodnia jeszcze sie je kontroluje.? Czy to już jest odgórnie
Tak, na podstawie wyników,lekarz będzie wiedział jak dobrać leki , ja byłam w sobotę i to był 9 tydz i robiłam te 3 hormony ,teraz już na 19stego bez bety mam robić.
 
Do góry