reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuje Ci kochana za odpowiedź bo bardzo się bałam bo na Bang to nie jest chory pęcherz bo siedzę tylko w domu, a bałam się że są tam jakieś zarazki i może zaszkodzić moim fasolka :-* jeszcze raz dziękuję za odpowiedź jestem spokojniejsza
Jeśli bardzo Cię boli to lepiej sprawdzić. Niestety w ciąży łatwo się łapie różne infekcje :( ja się nie rozstaje z wkładkami, zero korzystania z toalet np w centrum handlowym.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już miałam, w poniedziałek, jeden pecherzyk, bez tętna i szans i drugi zdrowo wyglądający zarodek z prawidłowym tetnem. Następne usg za ok 3 tyg .

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Aniu przykro z powodu tego jednego pęcherzyka ., pewnie się wchłonie. Mi też jeden zarodek gdzieś uciekł i został jeden ale i tak się bardzo cieszę że jest ten jeden silacz :biggrin2::biggrin2:To było trochę dziwne uczucie ja wciąż wypatrywalam tego drugiego , smutne ale cieszę się że jestem na tym etapie bo jeszcze nigdy nawet nie byłam w ciazy i dziękuję Bogu za to co mam:biggrin2: W sb jadę do kliniki jeszcze przedyskutować czy zmniejszamy leki czy jeszcze nie
 
reklama
Do góry