reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam was moje drogie i wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta oby przyniósł damę dobre wieści i trzymajcie mocno kciuki za dzisiejszy transfer. Stres jest ogromny ale mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Niech kropek się zadomowi :)
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewelinka to ciut za wcześnie w Twoim przypadku na sikanca . Jeszcze ze trzy dni na spokojnie trzeba poczekać .
Cycki do przodu i żadnych głupich Ruchów więcej [emoji173][emoji173][emoji173]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Niekoniecznie, mi sikaniec wyszedł bardzo blady( taka sama sytuacja) ale to tez nie przesadza sytuacji, także jeszcze pare dni i beta [emoji6]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Ja jestem jeszcze przed pierwsza procedura. Gin kazał mi jeszcze zrobić histeroskopie, wiec czekam na @, potem histero i mam nadzieje od kwietnia ruszamy z kopyta. Nie sądziłam ze bedzie kazał robic histero i mialam nadzieje ze w marcu zaczniemy... ale niestety :(



Brawo!! :)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

bertha, nie smutaj :)

Ja też mam w marcu histero (ale na własne życzenie bo mam skłonność do polipów), a w kwietniu startuję z in vitro. Także będziemy razem zaczynać i się wspierać :)
 
Ja podobnie - czekam na pierwsza procedurę i trochę sie juz niecierpliwie ;). Kariotyp bedzie dopiero gdzieś w połowie kwietnia a jeszcze cytologia wyszła mi w 2 grupie i erytrocyty wiec nie wiem czy cos z tym jeszcze będziemy robic czy nie....

Większość ma 2 grupę w cytologii i to na pewno nie jest żadną przeszkodą :) Też mam taką samą.
 
Witam was moje drogie i wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta oby przyniósł damę dobre wieści i trzymajcie mocno kciuki za dzisiejszy transfer. Stres jest ogromny ale mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze

Dziękuję i nawzajem! :) Na pewno będzie dobrze, kciuki!
 
Ja mam jutro punkcie i strasznie się boję. -wiadomo nie samej punkcji ale tego jakiej jakości będą komórki , zobaczymy czy długi protokół w moim przypadku jest lepszy...czuję jak rozpiera mnie cały brzuch mam dużo pęcherzyków ale większość to śmieci., zobaczymy...Odebrałam kariotypy są ok , w piątek krew na mutacje ehhh cały czas stresy
Już dziś punkcją? Rany, ale to zleciało. Powodzenia!
 
reklama
@Koniczyna82, o tak ? Wow nie wiedziałam, prawie jak hashtag... attag...?!
Pozdrawiam serdecznie Koniczyno [emoji847]


Cześć @Zosia87 dawno Cie 'nie widzialam' , ale nie zaglądałam tu często przez jakis czas. wow, juz koniec 32 tyg masz. Wszystko ok? Chłopaki beda czy dziewuchy?

Dziewczyny , a ja dzis jade , synusia zostawiam na kilka dni, umrę chyba... jak mu przywiozę rodzeństwo to pozbędę sie wyrzutów sumienia ;)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, dokładnie tak Aniu. Ja tez kilka tygodni temu to przyuważyłam :)
 
Do góry