reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziękuję że odpisałaś niestety mi nikt histero nie chce zrobić a dzwoniłam do trzech lekarzy i każdy stwierdził że jak nie ma wskazań to nie ma po co robić co do crio mam podejść na naturalnym choć też mam obawy czy mój organizm sobie poradzi ale cieszę się że tobie się udało to daje mi takich małych skrzydełek i pozytywnych myśli
No co Ty ..? Jak to nie chca zrobić:szok: przeciez nie trzeba miec wskazań do badania ,
 
reklama
No co Ty ..? Jak to nie chca zrobić:szok: przeciez nie trzeba miec wskazań do badania ,
Dr. Mrugacz stwierdził że Ja mogę wszystko ale po co jak nie ma wskazań, Moja Ginekolog u której lecze się od 4 lat stwierdziła że na HSG moja macica wyglądała dobrze i nie ma potrzeby a jak zadzwoniłam do lekarza z Vitrolive to powiedział że jak mój lekarz z Bociana powiedział że nie widzi wskazań to on też nie ma podstaw bo się u niego nie leczę. I takie błędne koło...
 
Dr. Mrugacz stwierdził że Ja mogę wszystko ale po co jak nie ma wskazań, Moja Ginekolog u której lecze się od 4 lat stwierdziła że na HSG moja macica wyglądała dobrze i nie ma potrzeby a jak zadzwoniłam do lekarza z Vitrolive to powiedział że jak mój lekarz z Bociana powiedział że nie widzi wskazań to on też nie ma podstaw bo się u niego nie leczę. I takie błędne koło...
Wskazaniem jest ze chcesz:) i powiedz to swojemu lekarzowi. Tupnij nozka i postaw na swoim . Ja robie juz 2 raz bo tam sie pizmienisc moze lada moment :huh: i raz w roku tam zaglądam. ....
 
reklama
Do góry