reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Strawbelka udzielała się na wątku o poronieniach, doszło do różnicy zdań, generalnie nic osobistego, bo każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na dany temat i Straw się obrazila i zagrozila usunieciem konta. Kiedyś gdy była na początku ciąży też tak reagowala że usunie konto bo ktoś coś mówił nie tak jak by jej pasowało ale wtedy wróciła. Teraz usuneła i już.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

O matko to może dlatego! To byłaby ulga, że chodzi tylko o jakąś awanturę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem tutaj nowa jeszcze nie do końca się odnajduję. Jeśli źle piszę to proszę pokierujcie mnie.
Mam 29 lat i właśnie zaczęliśmy przygotowania z mężem do procedury In Vitro bardzo się boję i szukałam miejsca, gdzie mogę być z kimś bliżej ktoś kto mnie zrozumie, doradzi, zwróci uwagę na to na co sama nie zwrócę lub lekarze. Z doświadczenia wiem, że takie fora bardzo bardzo pomagają. Mam tatę chorego na nowotwór i również mama od czerwca jest chora na nowotwór i fora bardzo mi pomagają dają niezbędną wiedzę w chorobie.
Jak wspomniałam mam 29 lat i wyszedł problem po mojej stronie z niską rezerwą jajnikową mój wynik to 0,4. Zgłosiliśmy się do jednej później do drugiej kliniki i wszędzie nam powiedziano, że jedyną szansą jest dla nas In Vitro. Ciężki mam ten rok mama tata, teraz jeszcze to. Nie do końca mam siłę na wszystko, ale powiedziano nam że nie możemy czekać.
Jestem właśnie świeżo ( w czwartek) po laparoskopii i histeroskopii, którą kazano mi zrobić. Wszystko ponoć było ok oprócz dwóch niewielkich polipów jakie mi wycieli.
Obecnie jestem po 1 miesiącu zażywania antykoncepcji na wyciszenie jajników jeszcze miesiąc mam zażywać. W środę mam wizytę u swojego lekarza i mam mieć rozmowę co dalej. Proszę powiedzcie jakie pytania mam zadać żeby czegoś nie pominąć coś co jest ważne i istotne z wszego punktu na początku tej drogi.
Serdecznie Was wszystkie pozdrawiam !!!
 
Strawbelka udzielała się na wątku o poronieniach, doszło do różnicy zdań, generalnie nic osobistego, bo każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na dany temat i Straw się obrazila i zagrozila usunieciem konta. Kiedyś gdy była na początku ciąży też tak reagowala że usunie konto bo ktoś coś mówił nie tak jak by jej pasowało ale wtedy wróciła. Teraz usuneła i już.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak myślałam że gdzieś była jakaś awantura. .....
Tu też na początku zniknęła jak miała oczekiwanie na betę i potem krwawienia .
To dobrze ze to tylko przez awanture zniknęła a nie ze stało się coś złego
 
Witam,

Kiedyś byłem na forum ale niestety nie pamiętam swojego nicka. Może po krótce opiszę naszą historię. Od 2 lat staramy się z Żoną o dziecko, tym razem to było nasze 3 podejście do inVitro w klinice Parens w Krakowie. Z 10 komórek 7 było zapłodnionych od dawcy a 3 odemnie. Przetrwały te moje i takie też zostały podane. Dzisiaj jest 10dpt i beta pokazała 34,19 mIU/ml. Wiemy że każdy dodatni wynik to nadzieja, ale jak myślicie? Żona ma też jakieś brązowe plamienia, czy to implentacyjne?

Dzięki za wszystko z góry :)
W piątek lekarz mi powiedział że wynik w granicach 30 jest bardzo niepewny. Najlepiej będzie jak powtorzycie badanie za 2 dni to będziecie mieć jasność. Trzymam kciuki tatuśku! ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry