reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ani właśnie byłam na wizycie. Trochę mieszane mam uczucia. Dr R. powiedział że to czy nasienie męża będzie lepsze za miesiąc czy dwa to jak wróżenie z fusów bo niby równie dobrze może być gorsze. Tak wiec stymulacja od najprawdopodobniej początku przyszłego tygodnia, czekam na okres. Mam iść krutką procedurą, po punkcji zapłodnione bedą najprawdopodobniej wszystkie pobrane jajka. To dlatego, że w poprzedniej ciąży była u nas wada genetyczna a zarodki maja być badane. Mają być zamrażane 5 dnia - pewnie ze względu na to badanie bo większa ilość komórek. A w czekaniu na wyniki mój organizm ma się wyciszyć bo jest ryzyko hiperki.
Dostałam receptę na Purogen, mam brać dawkę 150 od 2 do 4 dnia cyklu, kontrola 6 dnia cyklu. Z tego co piszecie to chyba mała dawka. Potem chyba włączy mi Orgalutran.

Tyle że
- jak 2dc wypadnie w środę to mam zacząć stymulację 3ciego dnia cyklu bo w niedziele klinika nieczynna i nie mam jak przyjść na kontrolę - ok, zakodowalam.
-jak wypadnie we wtorek to będę musiała przyjść na kontrole w sobotę do jakiegoś innego lekarza, ewentualnie w piątek ale to 11 listopada wiec invimed nieczynny
- jak wypadnie w poniedziałek to tez kiepsko bo piątek to 11 listopada :)

A w ogóle to miałam na ten weekend wyjechać do Trójmiasta i zastanawiam się, czy jeśli tak czy inaczej monitorować mnie będzie inny lekarz to czy równie dobrze nie może być jakiś z Invimed w Gdyni. No ale podobno nie może bo oni nie maja wglądu w dokumentację.

A poza tym spytałam się R. czy powinnam suplementowac się czymkolwiek, tak po ludzku żeby mi powiedział co warto bo nie chce przedobrzyć, wiecie wit d itp. To on mi na to że u nich zaleca się wyłącznie kwas foliowy. Koniec tematu. I tak łykam feminbion natal 1 zamiast folika, do tego magnez, omegę i wit d ostatnio dodatkowo (ale w feminbionie tez jest wit d wiec nie jest tak ze wcześniej wcale jej nie brałam) No i wit c z aceroli. I zamierzam to dalej jeść. No ale zła jestem że nie powiedział mi nic zupełnie. O zalecenia h dla męża nie wspominając bo o tym tematu wcale nie bylo


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Dorzuć ananasa i winko czerwone i będzie ok :)
Ja jeszcze skorzystałam z porad dziewczyn i poza wiedzą lekarza dodałam magnez i nospe po :)

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy mocno kciuki za bete na wysokosci, udane transfery, owocna punkcje, dame dobre informacje i piekne widoki na wizytach ✊✊✊✊✊✊✊✊ niech to bedzie tydzien pelen "pozytywnych" wysokich betowań ❤❤
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo


31:butterfly -badania prenatalne
31:BeataWarszawa - betowanie 1
31:Koniczynka82 -wizyta rozpoczynajaca podejscie do ivf
31:mokate66 - criotransfer
31:Agamiz -transfer
31:Emeczka89 -punkcja

Listopad
1:AniaCh83 - badania prenatalne
2:Koniczyna82- rozpoczecie stmulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
2:BeataWarszawa -betowanie 2
2:malutkikaczorek- criotransfer
3: katherina203- badania prenatalne
3:gosia321 - betowanie 1
3:Klarsa - betowanie 2
4:scarlet86 -betowanie 1
5:s.łódż -betowanie 1
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:zojkazojka - wizyta w klinice
7:zyrafka - betowanie 1
7:Rustynka -betowanie 1
9:Małgos86 - wizyta w klinice nowy plan dzialania
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
11:kreatola -wizyta serduszkowa w klinice ❤❤
12:Agamiz - betowanie 1
14:ema51- wizyta w klinice
14:sunrisea - transfer
14: Liczka -wizyta w klinice rozpoczynajaca stymulacje
16:kreatola - wizyta u gin prowadzacej ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
18:Mawila -criotransfer
20:husan -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
7:ema51 - badania prenatalne
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
Ostatnia edycja:
Gosia mogłabyś mnie dopisać 14 listopada wizyta startowa?
Czesc kochana dawno cie nie bylo :)
Nowy start nowy poczatek tym razem udanej proby :*[/QUOTE]
Nawet nie spodziewałam się, że ktoś mnie tutaj zapamiętał :) Bardzo mi miło :) Na razie czekam na wynik histeroskopii i jak będzie ok, to od połowy listopada stymulacja. A jak nie, to najpierw leczenie.
 
Czesc kochana dawno cie nie bylo :)
Nowy start nowy poczatek tym razem udanej proby :*
Nawet nie spodziewałam się, że ktoś mnie tutaj zapamiętał :) Bardzo mi miło :) Na razie czekam na wynik histeroskopii i jak będzie ok, to od połowy listopada stymulacja. A jak nie, to najpierw leczenie.[/QUOTE]
Musi być dobrze :):)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry