reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Co tu się dzieje. ? Myślałem ze z godzinę będę nadrabiać a tu kilka stron :szok:
Z tym dostawaniem @ To różnie 1 dostają jeszcze na lekach ( zależy też kto co bierze ) a niektóre dostają z duuuuuzym opóźnieniem.
Ciężko wyczuć nie kiełbasa ;)
 
To musze Wam się pozalic na pisiora!
Mimo że nie mieszkam w Polsce to też odczułem jego rządy :errr:
Chcieliśmy w wakacje sprzedać z mężem działkę rolno -budowana w Pl .Żeby przepier. .... pieniążki na gonal :) i takie tam .Ale mi nie wolno jej sprzedać łącznie :errr: bo cześć rolna mogę tylko rolnikowi :crazy: Bo pan kaczor taka wymyślił ustawę. ......
I teraz musze kilka lat poczekać z nadzieją ze to się zmieni. ......:angry:
 
Ewuniu my chcieliśmy kredyt na dokończenie domku wziąć pod hipotekę ale dzialka jest rolno- budowlana i banki zabezpieczyc się nie miały jak. Na szczęście zmienili podobno ta ustawę. My narazie próbujemy własnymi siłami budować :). W poniedziałek dach nam zaczynają i okna już wybraliśmy :) trzymajcie kciuki

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewuniu my chcieliśmy kredyt na dokończenie domku wziąć pod hipotekę ale dzialka jest rolno- budowlana i banki zabezpieczyc się nie miały jak. Na szczęście zmienili podobno ta ustawę. My narazie próbujemy własnymi siłami budować :). W poniedziałek dach nam zaczynają i okna już wybraliśmy :) trzymajcie kciuki

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kiedy zmienili. ? Bo ja w sierpniu byłam dać do biura do sprzedaży i tak mi powiedzieli :mad:
U nas nie było jeszcze fundamentów i kolejne próby w poszukiwaniu tego jajka to kosztuje. .... tyle z wypłaty nie odłozymy wiec chcieliśmy sprzedać działkę. Bo jak 4 stymulacjia nie da rafy to pewnie będzie 5 .A każde takie podejście to ....... Same leki ok 2500 €
Działkę kupiliśmy dla dziecka a teraz trzeba sprzedać by mieć szansę spróbować je mieć .....
Zycie. .....
 
Ostatnia edycja:
Dla mnie to w ogóle hardcore ze musimy tyle płacić, tyle rzeczy poświęcić żeby mieć upragnione potomstwo, które poniekąd jest przyszłością dla naszego Państwa i nikt nam tego nie ułatwia... cały czas kłody pod nogi, sprzedawanie dobytku, zaciąganie pożyczek etc. Ehh szkoda gadać :|

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Współczuję Wam dziewczyny , że tyle musicie płacić :-( w Szwecji 3 pełne cykle aż do poczęcia potomka są refundowane. Jedyny koszt to max ok 1.5 zł za leki reszta też jest później za darmo. Jeden cykl to pobranie komórek, implantacja po jednej i tak aż do wyczerpania zarodków z pierwszego pobrania. Czas oczekiwania od zgłoszenia do pierwszej wizyty to 6 miesięcy. W tym czasie z reguły robi się diagnostykę. Wiedziałam jak jest w Polsce bo byłam związana ze służbą zdrowia przez 10 lat. Stąd gdy dr tutaj poinformował mnie o procedurze byłam pozytywnie zaskoczona.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewuniu my chcieliśmy kredyt na dokończenie domku wziąć pod hipotekę ale dzialka jest rolno- budowlana i banki zabezpieczyc się nie miały jak. Na szczęście zmienili podobno ta ustawę. My narazie próbujemy własnymi siłami budować :). W poniedziałek dach nam zaczynają i okna już wybraliśmy :) trzymajcie kciuki

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
W sierpniu zmieniły się już przepisy..podobno :) Mnie też ten pisior zablokował [emoji15]

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry