reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie ;) to może ja trochę pomarudze ; ( dzisiaj 5dpt a ja czuję że znów się nie udało ; ( brak jakichkolwiek objawów tak jak za pierwszym razem (wiem ze obiawy nie muszą wystapic) ale czuje ze nic z tego nie będzie ; ( biorę nospe 3x dziennie bo czasem mam takie pobolewania brzucha ale tak to nic :( nawet lutinusa trudno mi aplikować bo tam strasznie ciasno i sucho ; ( przepraszam za wyrażenie ale nie mam żadnego śluzu poza tą tabletka która tam się rozpuszcza ; ( ciężko mi ją aplikować bo Paluch trudno wlazi ; ( któraś tak miała imimo to udało się?
Hej, za wczesnie na takie myśli. To jest czas nadziei :*
 
reklama
Ale sie dziwy dzieją w sejmie. Wie ktoś czy jest znana data pierwszej komisji w sprawie in vitro?

A u mnie plamienie. Pewnie okres przyjdzie w nocy.
 
Kaczorku ja tak miałam z luteina ze ciężko mi było ja aplikować a objawów tez nie miałam do 8 dpt wtedy plamienie i ból jak na okres a to była implantacja a potem czysto i bez bólu i tez cały czas brałam nospy 3×1 i taka sama dawkę magnez
 
Witajcie ;) to może ja trochę pomarudze ; ( dzisiaj 5dpt a ja czuję że znów się nie udało ; ( brak jakichkolwiek objawów tak jak za pierwszym razem (wiem ze obiawy nie muszą wystapic) ale czuje ze nic z tego nie będzie ; ( biorę nospe 3x dziennie bo czasem mam takie pobolewania brzucha ale tak to nic :( nawet lutinusa trudno mi aplikować bo tam strasznie ciasno i sucho ; ( przepraszam za wyrażenie ale nie mam żadnego śluzu poza tą tabletka która tam się rozpuszcza ; ( ciężko mi ją aplikować bo Paluch trudno wlazi ; ( któraś tak miała imimo to udało się?
Ohh kolezanke trzeba znowu do pionu doprowadzic i wybic te pesymistyczne mysli z glowy.
Kochana mysl pozytywnie i nie denerwuj kropka. Brak objawow tez sie zdarza
 
reklama
TABLICA OGŁOSZEŃ [emoji436][emoji382][emoji381]

Kochane dziewuszki, przeglądamy szafeczki, apteczki i szukamy zbędnych leków.
Opcje:
1. oddam za darmo
2. sprzedam (koszty przesyłki do uzgodnienia)


[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️Olusja1987[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Ze stymulacji pozostało mi trochę tego, więc chętnie ODDAM jak się komuś przyda:
MEDROL 4 mg /10 tabletek/ważność do 09/2020
MEDROL 16 mg / 27 tabletek/ważność do 03/2020
PRIMOLUT-NOR 5 mg / 15 tabletek / ważność do 08/2019
DOXYCYCLINUM 100 mg / 7 tabletek / ważność do 05/2019
UNIDOX SOLUTAB 100 mg / 5 tabletek / ważność do 02/2020
HEXATIAB ŻEL / nie używany / ważny do 07/2017

[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️rybka14[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

To ja dopisuje ODDAM za darmo :FRAGMIN 5000 J - 9 ZASTRZYKÓW - WAŻNE DO 12.2018 , VAGIFEM 10 MIKROGRAMOW -12 SZTUK - WAŻNE DO 07.2017 , PLASTRY SYSTEM 50 -4 SZTUK -WAŻNE DO 10.2017

[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️Atena33[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Mam do oddania 2 apułkostrzykawki gonapeptylu

[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️marzen88[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
mam 225 gonalu w penie i ok 200 menopuru



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Olusja chciałam dopytać o Medrol 16 mg. Jestem z Wrocka.
 
Do góry