reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tego się nie da wyleczyć, trzeba kontrolować żeby nie zamieniło się w coś brzydkiego
Martka u mnie się teraz dopiero w ciąży okazało że mam wirusa. Bo mniej więcej w połowie ciąży wyszły mi niewielkie brodawki tam na dole. Tzw. Klykciny. Jak urosną to cesarka. Najgorsze że w ciąży nie mogę z tym nic zrobić. Lekarka powiedziała że w 8 tygodni po porodzie powinny zniknąć a jak nie to laser

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kciuki za dzisiejsze wizyty:)

Multikaczorek - &&&& za Twoją betę, boję se pewnie razem z Tobą:)

Czesia - byle to dzis:) tego Ci życzę:) i czekam na wieści:)

O co chodzi a Annemarie???


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martka u mnie się teraz dopiero w ciąży okazało że mam wirusa. Bo mniej więcej w połowie ciąży wyszły mi niewielkie brodawki tam na dole. Tzw. Klykciny. Jak urosną to cesarka. Najgorsze że w ciąży nie mogę z tym nic zrobić. Lekarka powiedziała że w 8 tygodni po porodzie powinny zniknąć a jak nie to laser
o widzisz, to ja nie wiedziałam , że one same od siebie mogą zniknąć, czytałam, że wtedy tylko laser.
Ja o wirusie wiem już jakieś 4 lata, teraz miałam pobraną cytologię, ciekawa jestem co wyjdzie bo już 4 raz mam nadżerkę..
 
reklama
Do góry