reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej babolki :)
Westi, motylku trzymam kciuki!!!!!!!!!! i czekam z niecierpliwoscia na wyniki :)
Marlunka to okropne co Cie spotkało, ale najważniejsze, ze teraz jest dobrze, ze teraz Ci się wszystko układa :)
Agatek co do detektora to w 1szej ciazy się tym interesowałam, ale wyczytałam, ze nieraz slychac swoje własne serce i nawet jakby nie było slychac serduszka to mozna wlasnie swoje slyszec i nie zareagowac, wiec odpusciłam temat. z Fajnych gadzetów to kupiłam młodemu detektor oddechu taki do pieluszki zapinany, jak wolniej oddychał to zaczynało piszczeć i wibrowac, bo miałam obsesje na punkcie smierci łóżeczkowej.
 
reklama
A ja mam mega gorszy dzien. Myslalam, ze zajde w ciaze, bede cieszyla sie kazdym dniem, bez stresu, bez nerwow. A dla mnie aktualnie kazdy dzien to przetrwanie, boje sie nocy, boje sie byc sama w domu, boje wstawac z lozka, boje sie chodzic...
Codziennie cos mnie boli, apetytu wogole nie mam, jem tylko dla tego dzidziusia. Codzienie mam wrazenie, ze wyrzygam zoladek. Drze o kazdy dzien, tydzien. Wypatruje lepszego jutra, ale chyba to lepsze jutro jest jeszcze za siedmioma gorami, za siedmioma lasami...
 
Nie jest to reguła,ale bym sie nie przyjmowała,bo przewaznie są jakieś "nienormalnosci"...macica sie oczyszcza,wartosci hormonów spadają,jajniki powoli wracają do normalnych rozmiarów...musisz odczekać. do nast.@@to bedzie znowu normalnie.A teraz troche obserwowac.[emoji4]

Napisane na LG-D373 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki bo za pierwszym razem miałam inaczej i dlatego takie obawy

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :-)
Krew oddana. Boję się jak diabli- po co ja robiłam tego sikańca ostatnio :-\ Łudziłabym się nadal,że się udało.
Najchętniej w ogóle nie szłabym po wynik. Nawet zaproponowałam to mężowi,ale się nie zgodził, powiedział, że będziemy musieli nauczyć się żyć z porażką.

Westi, wierzę że u Ciebie beta będzie wysoka!
Kajka,powodzenia- trzymam kciuki!
Ewunka,o Ciebie jestem spokojna,jajec będzie na pewno dużo :-)
Natalia, kciuki za zapłodnienie komórek :-*
Koralik- kciuki za pęcherzyk! :-)
 
Westi nie wygłupiaj się, ja wierzę że będzie dobrze, MUSI!! Trzymaj się malutka i daj znać natentychmiast bo mnie przez Ciebie brzuch boli, tak sie stresuje :*
Ewunka pięknych jajec i owocnych zbiorów, niech moc będzie z Tobą :*
Kajka*89, butterfly- bet na wysokościach, niech to będzie Wasz dzień :*
 
Kurde dziewczyny jak mnie korci zeby pojsc juz na wizyte, zobaczyc ten pecherzyk, nie wiem jak jeszcze te 10dni wytrzymam czy nie pojde gdzies indziej na usg. Dzwonilam do kliniki prosić ze jak sie zwolni miejsce niech do mnie dzwonia ale nie ma szans. Ajjj jestem mega niecierpliwa:)
 
reklama
chyba Pola dała mi znak!!!
leżę sobie w łóżku, ręka na brzuchu i nagle "puk, puk"! i powtorzyło się trzy razy! ale nie wiem, czy to ruchy, bo wyczuwałam tylko pod dłonią, nie miałam wrazenia, że coś mi się w brzuchu rusza i nie wiem, czy wyczułabym bez tej ręki :p

tyle z moich ruchowych obserwacji! :D
 
Do góry