reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No widzisz. Ja to na necie tylko czytałam i nie bardzo wiem jak to wygląda. Wiec mój błąd z niewiedza
popieram męża z tym opr - em. Beta niższa troszkę niż przeciętna, ale jeżeli to baba to wszystko się zgadza. A dokładnie beta 3 dniowego będzie najwcześniej 8dpt a 5dniowego 6dpt. Moim zdaniem beta u Ciebie pojawila się 7dpt, o jeden dzień później bo implantacja mogła być późne albo zarodek jest babą a to często morule w 5dobie czyli implantują się o 1dzien później, bo blastkami są w 6dobie. JA Ci zaraz wszystko wyjaśnie:-) przyrosty ładne beta już Ci nic nie powie teraz na usg za jakies2 - 3 dni
 
reklama
Uwaga, uwaga!! Trwa sezon pozytywnych bet  

KWIECIEŃ

20: Anika - wizyta u gin prowadzacej ciążę
20: Martini - wizyta u gin prowadzacej ciążę
20: pisanka89 - II betowanie
20: westaice - usg przed crio
20: malutkikaczorek - kontrola stymulacji


21: Falka203 - usg przed crio
21: pisanka89 - wizyta pecherzykowa
22: Piska23 - betowanie
22: onadlaniego - usg prenatalne w I trymestrze
22: Mgs82 - betowanie
22: malutkikaczorek - kontrola stymulacji
22: kasia_basia - wizyta pecherzykowa
23: agatek - wizyta u gin prowadzącego ciaze
25: monika1134 - wstępny transfer
25: Ewunka - usg kontrolne przed stymulacja
25: Truskawka89 - betowanie
25: butterfly1331 - podgląd w czasie stymulacji
26: Nova-2016 - betowanie
27: Hess - usg polowkowe
27: Megi - betowanie
27: ewelina86 - wizyta pecherzykowa
27: malutkikaczorek - punkcja
28: martka83 - wizyta pecherzykowa 
28: madzionga - wizyta u gin prowadzącej
29: annemarie - usg i badanie endo
29: Natalia89 - podgląd w czasie stymulacji
29: Hess - wizyta u gin prowadzącego ciaze

MAJ
Annemarie - transfer  
4: olusja1987 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
4: szila09 - wizyta u gin prowadzącego ciaze
5: onadlaniego - wizyta u gin prowadzacego ciążę
5: koralik83 - wizyta w klinice i dalszy plan dzialania
11: anika - wizyta u gin prowadzącej ciaze
12: Ewa651 - usg polowkowe
16: olusja1987 - usg genetyczne w I trymestrze
19: aniolkowa.mama - wizyta u poloznej
21: MartiniM - wizyta u gin prowadzącego ciążę

CZERWIEC
1: anika - usg polowkowe


Kogo i na kiedy dopisać?
Czy aby kogoś nie pozarlo? 
 
popieram męża z tym opr - em. Beta niższa troszkę niż przeciętna, ale jeżeli to baba to wszystko się zgadza. A dokładnie beta 3 dniowego będzie najwcześniej 8dpt a 5dniowego 6dpt. Moim zdaniem beta u Ciebie pojawila się 7dpt, o jeden dzień później bo implantacja mogła być późne albo zarodek jest babą a to często morule w 5dobie czyli implantują się o 1dzien później, bo blastkami są w 6dobie. JA Ci zaraz wszystko wyjaśnie:-) przyrosty ładne beta już Ci nic nie powie teraz na usg za jakies2 - 3 dni
Ja też myślę, że dzien czy dwa póżniej była u mnie implantacja. I dlatego w 10dpt była niska. Juz wiem, że nie będę robic więcej bety bo to sensu nie ma i z niej nic sie nie dowiem. Wizytę mam za tydzięń i wszstko już będzie jasne
 
Ja też myślę, że dzien czy dwa póżniej była u mnie implantacja. I dlatego w 10dpt była niska. Juz wiem, że nie będę robic więcej bety bo to sensu nie ma i z niej nic sie nie dowiem. Wizytę mam za tydzięń i wszstko już będzie jasne
albo i nie:-p bo ciaza to nie matematyka i czasem takie cuda się dzieją:-p 3mam kciuki za piękne widoki:-)
 
Dziewczyny przepraszam za zwłokę ale jak już wcześniej pisałam nie mam dostępu w tel do forum.. a wczoraj byłam bardzo zmęczona..wczoraj też byłam na becie i wynik to 291 !!! Szok:szok: to był mój 11dpt, jutro idę spr przyrost..

Ogólnie mam straszne wahania nastroju ale częściej mnie wszystko wkur. niż cieszy...Poza tym mój brzuch wygląda jak na 5m-c..coś ciężko mi dogodzić..ehh

Gratuluję oczywiście wysokich bet, pięknych widoków i tych wszystkich pozytywnych rzeczy jakie się Wam wydarzyły - ciężko Was nadrobić ale postaram się żeby by c na bieżąco.

Bety mocno przytulam i trzymaj się kobieto, zresztą wiem że będziesz bo silna i fajna z
Ciebie babka a do tego ze śliczną małą dziewczynką u boku! :happy2:

Jeśli to bliźniaki to nie wiem czy dam radę...:hmm:
 
reklama
To czyli póki co mogę być dobrej myśli ze wszystko idzie tak jak należy? ;)
Trochę sie zdolowalam bo punkcja miała być w poniedziałek a dzisiaj sie dowiedziałam ze będzie prawdopodobnie dopiero w środę ;( dłuży mi sie to czekanie i dobijają te zastrzyki i chciałabym juz być po tym wszystkim ;) a im więcej myśle tym dłuższe są dla mnie dni :/
Narazie wszystko lux. A czekanie dopiero przed Tobą. ....
 
Do góry