reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczynki, możecie mi podpowiedzieć, jaki powinnien być prawidłowy poziom estradiolu i progesteronu przy ICSI? Punkcje mam zaplanowną już na pewno na środę. Estradiol chyba ok bo 2030 pmol/l, ale progesteron tylko 2,25 nmol/l i wydaje mi sie troche niski.
 
reklama
amalfi ja do dr Mańki....myślałam że Gretka już nie przyjmuje, tak cos mi się o uszy obiło...ale wiem że to nr jeden wśród lekarzy tam ponoć:)Mnie się udało za pierwszym razem.....
 
danii - tak jestem już po punkcji, niestety tylko jedna komórka, embriolog ją określił jako średnia, dzisiaj już dostałam wiadomość,że do połączenia doszło teram musimy czekać czy będzie się dzielić, embriolog mówi, że na dwoje babka wróżyła.
Dzisiaj jak trafiłam na punkcję pęcherzyki już pękły :shocked2:, i dr powiedział, że udało mu się pobrać tylko jedną,kurczę a myślałam, że przez leki pęcherzyki nie mają prawa wcześniej pęknąć:confused:
danii a jak u Ciebie, jak pęcherzyki, bo hormony widzę że masz ładne.
 
Minie2011 jak to zrobiliśmy.Kochana o naszą gwiazdkę walczyliśmy 4,5roku kilka inseminacji 2ivf mrozaczki i za 3razem IVF się udało i mamy naszą gwiazdkę:tak:a druga ciąża przyszła niespodziewanie i zupełnie naturalnie wiec jak widać cuda się zdarzają, trzeba walczyć i wierzyć
UDA SIĘ NAPEWNO:tak::tak::tak:
Aga wspaniale !!tym mocniej gratuluje!!:)
u mnie 5 ty dzien klocia i cos sie dzieje bo lupie mnie w krzyzu jak na @...ojej..
 
Isia
ogromne gratulacje, to teraz wizyta serduszkowa to już formalność choć wiem też, że pewnie duży stres, ale na pewno wszystko będzie dobrze :-) Dbaj o siebie o maluszka/i ;-) i czekam na kolejne dobre wieści :tak:
ps. my chyba po tej kuracji antybiotykowej będziemy musieli odczekac przepisowe 3 miesiące, więc chyba ewentualne podejście dopiero w listopadzie :-(. Ważne jednak teraz żeby bakterie poszły precz, to już połowa sukcesu :-)
 
Ja dzisiaj wróciłam z 2-tygodniowego urlopu i to bez internetu:)
Gratuluję wszystkim zaciążonym! Nie udało mi się przeczytać wszystkich zaległych wpisów ale i tak widzę, że sporo się tu działo.

Jeszcze przed urlopem byłam na USG i pokazał się 1 dorodny pęcherzyk. We wtorek idziemy na USG serduszkowe i założenie książeczki ciąży:-) Już nie mogę się doczekać...

Tymczasem "objawy" już trwają, mdłości (na szczęście bez wymiotów), senność, męczliwość, powiększone żyły, bolesne piersi i resztki po hiperstymulacji (czyli znacznie powiększone jajniki i woda w podbrzuszu). Ach te hormony!

Pozdrowienia;-)
 
szarlotka ja nie wiem, do takiego mnie umowili, mam tuz przed wizyta potwierdzic czy bedziemy, to jeszcze zapytam, czy aby na pewno do dr Grettki ide. A dr Mańka tez dobry, tak slyszalam.
lulin ja bym chetnie wziela od Ciebie wszystki te objawy, zazdroszcze Ci ich jak nie wiem
 
reklama
Anowi szkoda, że tylko jedna, ale trzymam kciuki by ta jedna była właśnie tą :-) jak już się połączyły to na pewno dobry znak, daj koniecznie znać jak się dzieli. Nieustająco trzymam kciuki.

U mnie jest 10 pęcherzyków 13-15mm, zwiększyli mi jeszcze dawkę hormonów i w środę pick-up. Jutro ostatnie zastrzyki, ufff wreszcie!!! W poniedziałek jeszcze kontrola w klinice, mam nadzieję, że wszystko będzie ok i pójdzie zgodnie z planem.
 
Do góry