reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Isia25 ja w sumie pierwsze 3 dni staralam sie lezec,wiec telewizja,ksiazka,internet.Potem sie ruszylam i zaczelam powoli sprzatac sobie w domku.Duzo tez spalam:-)Nie wiem jak tam pogoda w Polsce,ale moze warto wybrac sie gdzies na spacerek,do parku albo w jakies spokojne miejsce,moze jakies zakupy;-)
Ja po tygodniu wrcilam do pracy,po pracy obiad,drzemka i do wieczora jakos zlecialo :tak:

Trzymam kciuki za Twoje maluszki :tak: Niech wija sobie wygodne mieszkanko u Ciebie w brzuszku:tak:
 
reklama
czrnykot dziękuję Ci bardzo!!!
Póki co przesyłaj wiruski ciążowe..chętnie przyjmę:-)


A prosze Cie bardzo :tak: U mnie bedzie synus,wiec jesli tylko chcesz chlopcow,badz chlopca to lap do woli;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
lolitka - jak dostanę @ w sobotę, to w poniedziałek 15.08. będzie 3 d.c. a u nas jest to święto i tak sobie wytłumaczyłam, że w święto na pewno nie pracują (a dr Mrugacz kazał mi byc 2,3dc) ale w sumie nawet nie sprawdzałam pracują czy nie pracują, a trochę jestem dzisiaj zakręcona.
Isia - trzymam kciukasy:-)
 
anowi

spoko mozesz zaczac stymulke jesli jestes na dlugim. jesli chodzi o krotki - zwykle sie zaleca nie pozniej niz 3dc ale wiem ze niektore kliniki zaczynaja i 4dc przy krotkim (u mnie zaczeli 5 dnia i ten cykl mialam odwolany bo sie slabo stymulowalam)
 
Isia a kiedy testujesz? Ja od przyszłego tygodnia zaczynam stymulację, więc pewnie jak mnie będą stymulować, to Ty juz będziesz po testowanku :)
 
reklama
Do góry