reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krzesełko do karmienia

reklama
My krzesełka zaczęliśmy używać jak mała miała 7msc bo wtedy zaczęła sama stabilnie siadać i siedzieć. Mamy krzesełko Ikea antilop. Jak dla mnie super, łatwe w czyszczeniu, po złożeniu zajmuje mało miejsca więc nawet jak jedziemy do dziadków to bierzemy je ze sobą [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Nasz młody awansował do własnego krzesełka, jak mial 5,5 miesiaca- czyli wtedy kiedy usiadł sam. Dziecko musi sedziec, żeby mogło w takim wynalazku spożywać posiłki.
My też mamy krzesło z Ikea, ale ja nie jestem już zachwycona, jak na początku.
 
Ja mam keter multidine jestem bardzo zadowolona, jest na długich nogach, a później jak krzesło na niskich, można też ściągnąć tylko siedzenie.
Drugi raz jakbym miała kupić to tym razem safety 1st timba, lub do tego podobne. Za pierwszym razem myślałam, że jest mało wygodne, że siedzisko musi być duże, odchylać się itp. teraz już wiem, że to zbędne.
 
Też 7 miesiąc.
Mamy 2 krzesełka. Babybjorn w domu, super się sprawdza, łatwy do mycia, stabilny, bezpieczny. Minus niestety cena.
Ostatnio jesteśmy u dziadków i z myślą o nich kupiłam takie starodawne krzesełko i stolik, żeby nie musieli wnuka dźwigać gdyby przyszło im karmić małego. Marki Klupś. Odradzam. Ładne wykonane, drewniane, ale nie nadaje się dla małego dziecka, gdyż jest niestabilne i niewygodne w użytkowaniu.
 
Mamy caretero pop. Najtańsze jakie było, bardziej z myślą o tym, że jak mam dać za krzesełko tysiaka, a potem martwić się o to czy popisze lub pobrudzi np.marchewka, to osiwieje...
Jest bez bajerów, ma pasy (my nie używamy), ściąganą tackę, koszyk na dole np.na chusteczki. Dobrze się czyści, a wkład jest wyciągany i można go wyprać (tapicerka Ala skóra ekologiczna). Więc śmiało mogę polecić. Na pewno kupiłabym je jeszcze raz.
 
reklama
Cześć
Niedługo stanę się użytkowniczka krzesełka do karmienia z Ikea Antilop. Chciałam inne, ale okazało się, że te zalega u dziadków po innym dziecku z rodziny, także...
Jak poprawić komfort jego użytkowania? Czy ktoś miał do niego pełna tapicerkę? Widziałam na internecie gotowe, ale tylko na plecy i boki, nie pod pupę. Pełna jedno ogłoszenie i kosztowała drogo.
Może komuś szyła prywatnie krawcowa i mogły polecić (może być na priv)?
Czy nie potykacie się o jego rozstawione nogi?
 
reklama
Cześć
Niedługo stanę się użytkowniczka krzesełka do karmienia z Ikea Antilop. Chciałam inne, ale okazało się, że te zalega u dziadków po innym dziecku z rodziny, także...
Jak poprawić komfort jego użytkowania? Czy ktoś miał do niego pełna tapicerkę? Widziałam na internecie gotowe, ale tylko na plecy i boki, nie pod pupę. Pełna jedno ogłoszenie i kosztowała drogo.
Może komuś szyła prywatnie krawcowa i mogły polecić (może być na priv)?
Czy nie potykacie się o jego rozstawione nogi?

Ja je mam. Myślę że skoro dostaniesz je po kimś to na pewno należy kupić nową tackę. Moje gdy jest nie używane stoi w takim miejscu w kuchni że nie zdarzyło mi się potknąć o jego nogi.
Co do tapicerki nie pomogę, nie kupiłam bo uważam za totalnie zbędny dodatek.
 
Do góry