reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie z odstawienia

Aska111

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2021
Postów
129
Cześć dziewczyny!
Od 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne Axia. Krwawienia z odstawienia zawsze występowały, były mało obfite i w ogóle nie czułam, że mam okres. W tym cyklu jest inaczej. Kilka dni przed odstawieniem bolał mnie prawy jajnik, a gdy przyszło krwawienie okazało się że jest mocniejsze niż zwykle. Ból brzucha jest też dość silny (dziś 3 dzień i tabletki przeciwbólowe słabo działają)..
Czy któraś z Was miała taki problem? Czy było to czymś spowodowane?

PS. Dodam jeszcze, że ból w okolicy prawego jajnika mam dość często. Zgłaszałam to zawszę mojej Pani ginekolog ale nigdy nic tam nie widziała...
11 lat temu, jako nastolatka przeszłam operację wycięcia wyrostka robaczkowego, przy której okazało się, że jajnik też był już podrażniony...
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Od 2 lat biorę tabletki antykoncepcyjne Axia. Krwawienia z odstawienia zawsze występowały, były mało obfite i w ogóle nie czułam, że mam okres. W tym cyklu jest inaczej. Kilka dni przed odstawieniem bolał mnie prawy jajnik, a gdy przyszło krwawienie okazało się że jest mocniejsze niż zwykle. Ból brzucha jest też dość silny (dziś 3 dzień i tabletki przeciwbólowe słabo działają)..
Czy któraś z Was miała taki problem? Czy było to czymś spowodowane?

PS. Dodam jeszcze, że ból w okolicy prawego jajnika mam dość często. Zgłaszałam to zawszę mojej Pani ginekolog ale nigdy nic tam nie widziała...
11 lat temu, jako nastolatka przeszłam operację wycięcia wyrostka robaczkowego, przy której okazało się, że jajnik też był już podrażniony...
Ale krwawienie może byc mocniejsze 🤷‍♀️nigdy nie jest tak, ze zawsze będzie tak samo.

Jezeli Cię to zestresowało, to zapisz sie na kontrole i o tym powiedz.
 
Ale krwawienie może byc mocniejsze 🤷‍♀️nigdy nie jest tak, ze zawsze będzie tak samo.

Jezeli Cię to zestresowało, to zapisz sie na kontrole i o tym powiedz.
Wiem, że może być mocniejsze..
Myślałam, że po takim czasie już powinno być uregulowane.

Po weekendzie i tak będę kontaktować się z moim lekarzem.. Pytam po prostu, czy któraś z Was tak miała i był jakiś tego powód
 
Do góry