reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwawienie podczas wizyty w toalecie

Anetto

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Listopad 2021
Postów
15
Dziewczyny, dzisiaj bardzo potrzebuję Wasze rady. Jestem w 9 tygodniu 6 dniu ciąży i dzisiaj podczas wypróżniania zauważyłam krew na papierze. Być może jest to związane z zaparciami i moją skłonnością do hemoroidów, ale krew była też przy podtarciu przodu, że tak powiem obrazowo. Czy możliwe, że spłynęła? Po dwukierotnym wytraciu było ok i od rana nie ma żadnych śladów na papierze ani na bieliźnie. Poza mdłościami nic mi nie dolega. Czy powinnam jechać do lekarza Waszym zdaniem? Nie chciałbym zrobić z siebie głupiej blondynki. Wydaje mi się, że gdyby krwawienie było z pochwy raczej zostały by ślady na bieliźnie i nie zniknęłoby po dwukrotnym podtarciu, szczególnie że na pewno wystąpiło w tym samym czasie krwawienie z odbytu. Co o tym myślicie?
 
reklama
Myślę, że mogło spłynąć. Też tak kiedyś miałam nie będąc w ciąży i myślałam że to okres 🤷 jeśli się powtórzy, obserwuj i wtedy coś działaj według mnie.
 
Przy dużym napięciu mogła pęknąć jakaś żyłka w pochwie. Ona jest teraz bardzo wrażliwa, więc wszystko możliwe.
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Przez cały dzień ani żyłki krwi w dość obfitym, białym śluzie. Myślę, że gdyby to było z pochwy coś tam by jednak zostało i wypłynęło w ciągu dnia w formie choćby różowego koloru wydzieliny. Będę obserwować, ale niepokój jednak pozostaje. I koniecznie zmieniam dietę.
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Przez cały dzień ani żyłki krwi w dość obfitym, białym śluzie. Myślę, że gdyby to było z pochwy coś tam by jednak zostało i wypłynęło w ciągu dnia w formie choćby różowego koloru wydzieliny. Będę obserwować, ale niepokój jednak pozostaje. I koniecznie zmieniam dietę.
pij dużo wody 😊
 
A w którym to było tygodniu? Krwawiła ci też wcześniej?
Nie właśnie pierwszy raz w ciąży to było koło 10 tyg. Myślę że dlatego że wszystko było bardziej ukrwione tylko mi krwawiła chyba ze 3 dni lekko leżałam też 3 dni na obserwacji w szpitalu.
Dostałam tabletki awaryjnie na podtrzymanie i dzisiaj mam córkę właśnie idzie jej 7 miesiąc:)
 
Nie właśnie pierwszy raz w ciąży to było koło 10 tyg. Myślę że dlatego że wszystko było bardziej ukrwione tylko mi krwawiła chyba ze 3 dni lekko leżałam też 3 dni na obserwacji w szpitalu.
Dostałam tabletki awaryjnie na podtrzymanie i dzisiaj mam córkę właśnie idzie jej 7 miesiąc:)
Ja właśnie jestem w tym samym tygodniu i wczoraj miałam plamienia, a wizyta dzisiaj o 15. Mam nadzieję, że to też z nadżerki, choć nie uprawiałam seksu w ostatnim czasie. Dziś już czysto
 
reklama
Ja właśnie jestem w tym samym tygodniu i wczoraj miałam plamienia, a wizyta dzisiaj o 15. Mam nadzieję, że to też z nadżerki, choć nie uprawiałam seksu w ostatnim czasie. Dziś już czysto
Albo po prostu u Ciebie kwestia hemoroidów bo jeśli by było cos nie tak to cały czas by coś było i zazwyczaj wtedy nawet jak się kończy to jest takie brązowe plamienie. Dieta lekkostrawna, dużo wody i powinno być Oki ;) trzymam kciuki
 
Do góry