reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krwawienie/plamienie 5 tydzień, brak objawów niska beta

reklama
Nie badałam właśnie. Poroniłam już kilka razy i tym razem jest zupełnie inaczej. Dziś piersi mi bardziej nabrzmiały, a plamienie ustępuje prawie go nie widać. Krwawienia wczoraj też nie miałam mocnego. Dziwne to wszystko i nie zrozumiałe dla mnie. Ciążę pozamaciczna też już miałam i to nie to.
Jesteś pod opieką jakiegoś lekarza prowadzącego? Poroniłas kilka razy , więc czy robiłaś jakieś badania w tym kierunku? Moze należałoby wprowadzić jakieś leki heparynę acard czy encorton na początku ciąży już od testu pozytywnego żeby uniknąć kolejnych poronien. Ja mam za sobą 3. Obecnie jestem w 4 ciąży od.pcozstku na lekach i dziś 32 tydzień.
 
Jesteś pod opieką jakiegoś lekarza prowadzącego? Poroniłas kilka razy , więc czy robiłaś jakieś badania w tym kierunku? Moze należałoby wprowadzić jakieś leki heparynę acard czy encorton na początku ciąży już od testu pozytywnego żeby uniknąć kolejnych poronien. Ja mam za sobą 3. Obecnie jestem w 4 ciąży od.pcozstku na lekach i dziś 32 tydzień.
Tak tak
Jesteś pod opieką jakiegoś lekarza prowadzącego? Poroniłas kilka razy , więc czy robiłaś jakieś badania w tym kierunku? Moze należałoby wprowadzić jakieś leki heparynę acard czy encorton na początku ciąży już od testu pozytywnego żeby uniknąć kolejnych poronien. Ja mam za sobą 3. Obecnie jestem w 4 ciąży od.pcozstku na lekach i dziś 32 tydzień.
Tak ale umówiłam się do niej na spokojnie 2.12,chciałam żeby już było coś widać, w między czasie mam brać acard i duphaston. Ja mam 40 dzień od OM ale mówię owulacja była przesunięta. Dodam że 10,5 miesiąca temu urodziłam przez cc po 3 wcześniejszych niepowodzeniach i wyciętym jajwodzie. Mnie się lubią przykleić ciężkie tematy. Mimo to liczę, że będę miała jeszcze jedno dziecko
 
Jesteś pod opieką jakiegoś lekarza prowadzącego? Poroniłas kilka razy , więc czy robiłaś jakieś badania w tym kierunku? Moze należałoby wprowadzić jakieś leki heparynę acard czy encorton na początku ciąży już od testu pozytywnego żeby uniknąć kolejnych poronien. Ja mam za sobą 3. Obecnie jestem w 4 ciąży od.pcozstku na lekach i dziś 32 tydzień.
A badałaś betę?
 
A badałaś betę?
Na początku badałam. Jak wyszedł pozytywny test mniej więcej w czasie przewidywanego okresu, to na drugi dzień zrobiłam betę. Było 400.Po dwóch dniach powtórzyłam było 900. Potem miałam wyjazd na wakacje na kilka dni ale już po pierwszej becie i drugiej dzownam do mojej lekarki o d razu acard heparyna encorton i progesteron. Po kilku dniach wróciłam z wyjazdu, czyliniej więcej tydzień po pierwszej becie poszłam na USG. Był pęcherzyk w macicy z echem zarodka. Potem kolejne USG i okazało się że zarodki są dwa i biją im serduszka i tak dziś mam 32 tydzień i bliźniaki w brzuchu
 
Na początku badałam. Jak wyszedł pozytywny test mniej więcej w czasie przewidywanego okresu, to na drugi dzień zrobiłam betę. Było 400.Po dwóch dniach powtórzyłam było 900. Potem miałam wyjazd na wakacje na kilka dni ale już po pierwszej becie i drugiej dzownam do mojej lekarki o d razu acard heparyna encorton i progesteron. Po kilku dniach wróciłam z wyjazdu, czyliniej więcej tydzień po pierwszej becie poszłam na USG. Był pęcherzyk w macicy z echem zarodka. Potem kolejne USG i okazało się że zarodki są dwa i biją im serduszka i tak dziś mam 32 tydzień i bliźniaki w brzuchu
Super gratulacje :)
 
reklama
Do góry