reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kropka na teście

Natala_Tosia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Październik 2017
Postów
1 470
Witam wszystkich. Dziś rano wykonałam test ciążowy, okres spóźnia mi się około 5 dni, jednak cykle mam nie regularne. Około 12 dni temu miałam typowe objawy zagniezdzania się zarodka. Dziś test pokazał kreskę i kropkę.... i teraz nie wiem o co chodzi... czy któraś z Was tak miała, czy test po prostu jest nie ważny?
 
reklama
Rozwiązanie
My też staraliśmy się o 1 dziecko 4 lata. .... i odpuscilam. Po 2 miesiącach byłam w ciąży, przy czym nawet się nie zorientowałam bo miałam takie lekkie plamienie. Nie poddawaj się i głowa do góry. Szalejcie bez żadnych kalendarzykow. 3mam kciuki
Czyli widzę, że kropka zamiast kreski nie jest popularnym zjawiskiem a już się cieszyłam, że może tym razem się udało. Uzbrajam się w cierpliwość do jutra rana:) jak dalej będą wątpliwości to idę na badanie z krwi:)
 
reklama
Niteczki krwi to owulacja nie zagniezdzanie.
Przy zagniezdzeniu moze ale nie musi być plamienie.
Przy cyklach nieregularnych tym bardziej owulacja mogla wyjść później.
Ja przed ciaza mialam cykle nie regularne i owulacje mialam w dniu kiedy mialam miec okres
Z kropka na tescie sie nigdy nie spotkalam.
Ja bym powtorzyla test i tyle albo beta.
 
I nie możliwe ze okres spoznia sie 5 dni a implantacje mialas 12 dni temu..implantacja jest kolo terminu miesiaczki przeważnie stad czasem kobiety maja plamienia w dniu okresu.
Tym bardziej ze implantacja nie trwa jeden dzien tylko do 10 bodajze wiec owulacje z Twoich obliczen powinnas miec gdzies 3 tygodnie temu :p
 
Niteczki krwi to owulacja nie zagniezdzanie.
Przy zagniezdzeniu moze ale nie musi być plamienie.
Przy cyklach nieregularnych tym bardziej owulacja mogla wyjść później.
Ja przed ciaza mialam cykle nie regularne i owulacje mialam w dniu kiedy mialam miec okres
Z kropka na tescie sie nigdy nie spotkalam.
Ja bym powtorzyla test i tyle albo beta.
Czyli teoretycznie jeżeli do zbliżenia doszło dzień przed objawami owulacji, to jest szansa, że jestem w ciąży, ale bardzo wczesnej, dobrze myślę?
 
Niteczki krwi to owulacja nie zagniezdzanie.
Przy zagniezdzeniu moze ale nie musi być plamienie.
Przy cyklach nieregularnych tym bardziej owulacja mogla wyjść później.
Ja przed ciaza mialam cykle nie regularne i owulacje mialam w dniu kiedy mialam miec okres
Z kropka na tescie sie nigdy nie spotkalam.
Ja bym powtorzyla test i tyle albo beta.
U mnie niteczki to zawsze bylo zagniezdzanie, nie owulacja (potwierdzona tydzien wczesniej). Implantacja następuje między 6-14 dniem od owulacji ( w zaleznosci od tego jak szybko wędruje jajo). U mnie był to 7 dzień po owulacji. A test pozytywny oraz beta wyszly pozytywne w 9 dniu po owulacji. Po 48 h od rozpoczęcia wgryzania rozpoczyna się produkcja hormonu betahcg.
Ale każda kobieta tez jest inna, u jednej test wyjdzie nawet w 8 dniu po owulacji, u innej tydzień po terminie miesiączki.
Najlepiej powtórz test. Nie spotkalam się jeszcze z kropką zamiast kreski.
 
reklama
My też staraliśmy się o 1 dziecko 4 lata. .... i odpuscilam. Po 2 miesiącach byłam w ciąży, przy czym nawet się nie zorientowałam bo miałam takie lekkie plamienie. Nie poddawaj się i głowa do góry. Szalejcie bez żadnych kalendarzykow. 3mam kciuki
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry