reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kropka na teście

Natala_Tosia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Październik 2017
Postów
1 617
Witam wszystkich. Dziś rano wykonałam test ciążowy, okres spóźnia mi się około 5 dni, jednak cykle mam nie regularne. Około 12 dni temu miałam typowe objawy zagniezdzania się zarodka. Dziś test pokazał kreskę i kropkę.... i teraz nie wiem o co chodzi... czy któraś z Was tak miała, czy test po prostu jest nie ważny?
 
reklama
Rozwiązanie
My też staraliśmy się o 1 dziecko 4 lata. .... i odpuscilam. Po 2 miesiącach byłam w ciąży, przy czym nawet się nie zorientowałam bo miałam takie lekkie plamienie. Nie poddawaj się i głowa do góry. Szalejcie bez żadnych kalendarzykow. 3mam kciuki
Witam wszystkich. Dziś rano wykonałam test ciążowy, okres spóźnia mi się około 5 dni, jednak cykle mam nie regularne. Około 12 dni temu miałam typowe objawy zagniezdzania się zarodka. Dziś test pokazał kreskę i kropkę.... i teraz nie wiem o co chodzi... czy któraś z Was tak miała, czy test po prostu jest nie ważny?
ja bym proponowała powtórzyć test, ale lepiej byłoby jakbyś zrobiła badanie z krwii Beta HCG da to Ci 100% pewności Czy w ciąży jesteś.
 
Witam wszystkich. Dziś rano wykonałam test ciążowy, okres spóźnia mi się około 5 dni, jednak cykle mam nie regularne. Około 12 dni temu miałam typowe objawy zagniezdzania się zarodka. Dziś test pokazał kreskę i kropkę.... i teraz nie wiem o co chodzi... czy któraś z Was tak miała, czy test po prostu jest nie ważny?
Implantacja jest raczej bezobjawowa. Nie ma przy tym żadnych bóli, ewentualnie lekkie plamienie. 12 dni temu co najwyżej mogłaś mieć owulację. Test zdecydowanie do powtórki.
 
reklama
reklama
Do góry