reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krew przy oddawaniu stolca

Załączniki

  • Screenshot_2022-12-10-10-31-31-921_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2022-12-10-10-31-31-921_com.miui.home.jpg
    252,7 KB · Wyświetleń: 21
reklama
U mnie po porodzie hemoroidy zamanifestowały o swojej obecności jakos po 3-4 miesiącach dopiero. Bez recepty mozna brac cyclo3forte, chociaz ja to zastąpilam duzymi dawkami wit c, a na noc albo jakies czopki, albo masc. Zalezy jak masz duze. Jak male to sie powinny wchlonac. Jak bedziesz krawiec powiedzmy dluzej niz miesiac udaj sie jeszcze raz do protologa, oceni czy trzeba przypisac cos mocniejszego czy usunac je zabiegiem.
Witaminą c pomaga?
 
Witaminą c pomaga?
Teoretycznie wzmacnia naczynia. Mi prokotog przypisal zwykle leki bez recepty. Cyclo3forte 3x dziennie, ale niestety bylam tą jedna na 10 osob z ulotki, ktora dostala po 3 dniach kuracji biegunki i zwykle komercyjne czopki - procto-glyvenol. @Edyta835 wrzuciła zdjęcie.
A skąd mam wiedzieć czy mam duże czy małe hemoroidy? Jak to sprawdzić. Przepraszam za pytanie ale nigdy nie miałam takich problemów i nie wiem a też się martwię. Ogólnie nic mnie nie boli
To mi okreslil lekarz badaniem paliptacyjnym. Okreslil w ogole, czy to hemoroidy, czy np szczelina odbytu tjw pisaly dziewczyny. Okazalo sie ze mam dwa tycie bardzo gleboko. Tez mnie nic nie bolalo, a kibelek wygladal jakbym ubila w nim karpia na swieta. Jesli budzi to Twoj niepokój powinnas dla wlasnego spokoju udac sie do proktologa. Choc po ciazach to na 90% te dziadygi. Tak czy siak mi lekarz powiedzial, ze jesli kuracja nie pomoze trzeba bedzie mnie zapisac na laparoskopowe badanie bo przewlekle krawienia z czegokolwiek nie sa dobre dla zdrowia.
 
Teoretycznie wzmacnia naczynia. Mi prokotog przypisal zwykle leki bez recepty. Cyclo3forte 3x dziennie, ale niestety bylam tą jedna na 10 osob z ulotki, ktora dostala po 3 dniach kuracji biegunki i zwykle komercyjne czopki - procto-glyvenol. @Edyta835 wrzuciła zdjęcie.

To mi okreslil lekarz badaniem paliptacyjnym. Okreslil w ogole, czy to hemoroidy, czy np szczelina odbytu tjw pisaly dziewczyny. Okazalo sie ze mam dwa tycie bardzo gleboko. Tez mnie nic nie bolalo, a kibelek wygladal jakbym ubila w nim karpia na swieta. Jesli budzi to Twoj niepokój powinnas dla wlasnego spokoju udac sie do proktologa. Choc po ciazach to na 90% te dziadygi. Tak czy siak mi lekarz powiedzial, ze jesli kuracja nie pomoze trzeba bedzie mnie zapisac na laparoskopowe badanie bo przewlekle krawienia z czegokolwiek nie sa dobre dla zdrowia.
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jak mam luźniejsza kupkę to krew nie leci ale jak mam większą to krew się pojawia. Wcześniej tak nie miałam. Teraz po miesiącu mi się tak zrobiło.
 
Teoretycznie wzmacnia naczynia. Mi prokotog przypisal zwykle leki bez recepty. Cyclo3forte 3x dziennie, ale niestety bylam tą jedna na 10 osob z ulotki, ktora dostala po 3 dniach kuracji biegunki i zwykle komercyjne czopki - procto-glyvenol. @Edyta835 wrzuciła zdjęcie.

To mi okreslil lekarz badaniem paliptacyjnym. Okreslil w ogole, czy to hemoroidy, czy np szczelina odbytu tjw pisaly dziewczyny. Okazalo sie ze mam dwa tycie bardzo gleboko. Tez mnie nic nie bolalo, a kibelek wygladal jakbym ubila w nim karpia na swieta. Jesli budzi to Twoj niepokój powinnas dla wlasnego spokoju udac sie do proktologa. Choc po ciazach to na 90% te dziadygi. Tak czy siak mi lekarz powiedzial, ze jesli kuracja nie pomoze trzeba bedzie mnie zapisac na laparoskopowe badanie bo przewlekle krawienia z czegokolwiek nie sa dobre dla zdrowia.
A jak włożę sobie ten czopek to tam nie uszkodzę sobie nic ?
 
reklama
Nic sobie nie uszkodzisz. One są tak zrobione, że się nimi nie da zrobić krzywdy. Przed podjęciem samoleczenia warto jednak skonsultować problem z chociaż lekarzem pierwszego kontaktu. Naprawdę warto określić wielkość guzków krwawniczych, żeby sobie nie wyhodować później 3 czy 4 stopnia.
 
reklama
Do góry