reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kreska na teście późno po spodziewanej @

swing88

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Grudzień 2017
Postów
331
Hej, dawno tu nie zaglądałam, byłam w sierpniowkach 2018 i mam śliczna córeczkę, niedawno z mężem podjęliśmy starania o drugie bobo.

Do rzeczy: z córką cien cienia kreski był już dwa dni przed spodziewana @, w dniu spodziewanej już była dość ładna ciemna kreseczka. Tym razem zgoła odmiennie. Przed @ biel, w dniu @ biel, brak okresu, 2 dni po spodziewanej @ biel vizira... Wczoraj (tj 5 dni po spodziewanej @!) znów mnie coś tknelo, po powrocie do domu zrobiłam test a tam kreska! Jasniutka, ale widoczna bez wygibasów pod słońce ;)

Moje pytanie brzmi, czy to źle wróży tej ciąży? Czy to znaczy że przyrost bety jest tak mały że testy długo go nie wykrywaly i mam się szykować na najgorsze? Pójdę dziś na betę i powtórzę w poniedziałek, ale martwi mnie ta jasniutka kreseczka no i tak długi jej brak.
 
reklama
Hej, wiesz co mam podobnie.. :( Dwa dni przed @ biel vizira, w dniiu spodziewanej miesiączki też biel, dwa dni pokazał się cień cienia, dziś 3 dzień i test paskowy z facelle pokazał jasną kreskę, trochę ciemniejszą niż wczorajszy cień, ale zrobiłam dwa testy i ten droższy i czulszy pokazał biel vizira..:oops: Tylko ja mam nieregularne cykle średnio co 30-33 dni. Sama nie wiem co myśleć..
 

Załączniki

  • IMG_E3133.JPG
    IMG_E3133.JPG
    1,2 MB · Wyświetleń: 1 541
U mnie raczej regularnie 28-29 dni. Sama nie wiem co myśleć, z jednej strony nie chce się nastawiać bo ma z tyłu głowy myśl o najgorszym, ale ciężko wyłączyć emocje jak chodzi o nas :)
 
Hej, wiesz co mam podobnie.. :( Dwa dni przed @ biel vizira, w dniiu spodziewanej miesiączki też biel, dwa dni pokazał się cień cienia, dziś 3 dzień i test paskowy z facelle pokazał jasną kreskę, trochę ciemniejszą niż wczorajszy cień, ale zrobiłam dwa testy i ten droższy i czulszy pokazał biel vizira..:oops: Tylko ja mam nieregularne cykle średnio co 30-33 dni. Sama nie wiem co myśleć..
Ja tez nie widzę drugiej kreseczki
 
Dziewczyny beta 25, 6 dni po spodziewanej @. O czymś to świadczy czy mogło dojść do zapłodnienia tak późno?
 
reklama
Do góry