reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kreska fabryczna czy pozytyw?

Hej jestem w podobnej sytuacji jak u Ciebie tez mi wyszła taka blada kreska ale jestem już tydzień po domniemanym okresie. Żeśmy raz się tylko zapomnieli. W piątek dopiero mam gin więc czekam cierpliwie. Jak chcesz mogę wrzucić zdjecie testu:)
Hej:) a test robiłaś już po terminie miesiączki? Jasne, wrzuć, zawsze to kolejne do porównania:) i w zależności od tego czego sobie życzysz to życzę żeby się skończyło tak jak chcesz:)
 
reklama
Tak po terminie 5 dnia, narazie okresu dalej brak. Hehe to by było moje trzecie nieplanowane jeśli już to za rok dopiero myślałam babcie już dawały do zrozumienia ze dosyć wnuków od nas:)
 

Załączniki

  • DSC_0236~2.JPG
    DSC_0236~2.JPG
    460,2 KB · Wyświetleń: 708
Tak po terminie 5 dnia, narazie okresu dalej brak. Hehe to by było moje trzecie nieplanowane jeśli już to za rok dopiero myślałam babcie już dawały do zrozumienia ze dosyć wnuków od nas:)
U Ciebie to kreska konkret jak na moje oko;) ja bym babcie przygotowywała mentalnie….😅
 
Na początku myślałam że taka blada to że negatyw ale zaczęłam czytać na forum że niekoniecznie to szok. Bo wcześniejsze dwa razy była mocna. Wystarczy że ostatnio często jedna pomagała bo chorzy byliśmy padnie jak się okaże że znowu kolejne będzie xd A Tobie życzę powodzenia może akurat:) a do okresu ile masz?
 
Na początku myślałam że taka blada to że negatyw ale zaczęłam czytać na forum że niekoniecznie to szok. Bo wcześniejsze dwa razy była mocna. Wystarczy że ostatnio często jedna pomagała bo chorzy byliśmy padnie jak się okaże że znowu kolejne będzie xd A Tobie życzę powodzenia może akurat:) a do okresu ile masz?
2 dni, ale czuje się już przedokresowo wiec raczej spodziewam się miesiączki:)
 
Do góry