reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kresa ciążowa

Dołączył(a)
30 Sierpień 2021
Postów
10
Hej. Na wstępie zaznaczę, ze przyjmuje plastry antykoncepcyjne, aczkolwiek biorę na stałe również leki które obniżają skuteczność antykoncepcji. Żadnych innych zabezpieczeń typu prezerwatywa brak. Dwa dni temu zauważyłam na brzuchu od pępka w kierunku sklepienia łonowego ciemniejsza kreskę. Nigdy wcześniej takiej nie miałam. Zaczął bolec mnie brzuch, tak jakbym miała dostać okres. Czytałam ze niektóre przyszłe mamy miały właśnie takie pierwsze pierwsze objawy jeszcze nawet tydzień przed pozytywnym testem. Kupiłam jeden test, ale wyszedł negatywny. Jeśli chodzi o okres a raczej krwawienie z odstawienia to tutaj byłby dobry odnośnik wykluczający ciąże, ale krwawień nie mam bo w związku z bolesnym miesiączkowaniem naklejam plastry bez przerwy (konsultowane z ginekologiem). Co uważacie? Wmawiam sobie czy to naprawdę może być ciąża? Powtórzyć test za tydzień?
Pozdrawiam
 
reklama
Nawet dzisiaj oglądałam filmik jednej youtuberki i ona tez opowiadała ze kresa pojawiła się u niej 9 dni przed pozytywnym testem. Pierwszy był negatywny. Kurcze. Wole się nie nastawiać żeby się nie rozczarować ale im dłużej myśle tym bardziej chciałabym żeby jednak wyszła ciąża 😅
 
Nawet dzisiaj oglądałam filmik jednej youtuberki i ona tez opowiadała ze kresa pojawiła się u niej 9 dni przed pozytywnym testem. Pierwszy był negatywny. Kurcze. Wole się nie nastawiać żeby się nie rozczarować ale im dłużej myśle tym bardziej chciałabym żeby jednak wyszła ciąża 😅
9 dni przed pozytywnym testem? No dziwne bardzo bo to dopiero była okolica owulacji 😂 czego Ci ludzie nie wynyślą
 
reklama
reklama
Do góry