reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krążenie w ciąży

Dołączył(a)
3 Czerwiec 2024
Postów
1
Cześć dziewczyny,
jestem w 26 tygodniu ciąży, od jakiegoś czasu zaczęły puchnąć mi kostki, ale uznałam to za normalne w ciaży. Od kilku dni zauważyłam że sinieją mi nogi, szczególnie jak posiedzę chwilę z założoną nogą na nodze, siedzę z nogami opuszczonymi do dołu albo chwilę postoję w jednej pozycji. Nie mam nadciśnienia tętniczego, cukrzycy ciążowej, generalnie ciąża przebiega prawidłowo. Jedyne co to przyjmuje euthyrox, bo mam niedoczynność tarczycy, która jest spowodowana ciążą. Biorę również żelazo. Byłam dzisiaj u lekarza rodzinnego, jednak doktor powiedziała, że to pewnie przez ciążę i ogólnie że mam trochę żylaki. Jednak nadal mnie to martwi.
Na zdjęciu nogi po wstaniu z łóżka, chwilę posiedziałam z nogami w dole. Czy któraś z was może miała podobnie?
 

Załączniki

  • IMG_6892.jpeg
    IMG_6892.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 247
reklama
Hej, obecnie jestem w 32+ 5 tc i mam tak samo od niedawna, najgorzej jest rano jak wstanę, bo mam straszny dyskomfort w biodrach jak wstaję. Później te nogi są już lepsze.
Ja mówiłam o tym swojemu ginekologowi i mówił, że tak się może dziać, przepisał mi cyclo fort 3. I jedynie co zauważyłam że mniej puchną mi nogi po nim.
A Ty rozmawiałaś na ten temat ze swoim ginekologiem??
 
Do góry