reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosz

Zaglądam na pod-forum Modowe na BB bo:

  • nudzi mi się

    Głosów: 2 12,5%
  • interesuję się tym tematem

    Głosów: 4 25,0%
  • to bardzo fajny dział i wiele się już ciekawego dowiedziałam!

    Głosów: 5 31,3%
  • lubię Kasię i Meguska ;)

    Głosów: 4 25,0%
  • z innego powodu (napisz z jakiego)

    Głosów: 1 6,3%

  • Wszystkich głosujących
    16
Ta druga maść to Elidel,działa tak samo jak Protopic (są godne polecenia).My też Mateuszka kąpiemy co drugi dzień i właśnie w Balneum, nie natłuszczamy po tym, bo nie trzeba.Nie używamy żadnych oliwek,płynów do kąpieli itp.Mały ma super czyściutką skórkę, bez uczulen.
 
reklama
Niestety dziewczynki ale ja spotkać się z wami nie mogę a wierzcie, że bardzo bym chciala :-(
Wiosną zaczynamy budowę domu - w lipcu wykańczaniem zajmować się będzie mój mąż i tata - i nie ma czasu na wyjazdy :-(
Kasy zresztą też - kredyt splacimy za 25 lat to może wtedy uda nam się gdzieś wyrwać :cool2:
Żaluję, bo chcialabym was poznać osobiście no i w Krakowie nigdy nie bylam...
 
Szkoda nineczka..ale mysle ze bedziesz z nami myslami...a my moze jakos za pomoca skype'a wszytkie pojawimy sie u Ciebie na komputrze ;-)

pozdrawiam!
 
Heja
My przyjeżdżamy do Polski na 2 tygodnie od początku lipca, ale w tym czasie robimy chrzciny (jeszcze nie wiem w którą sobotę, bo muszę uzgodnić z rodziną i księdzem oraz wlaścicielami lokalu). Ponieważ wyjeżdżamy wpiątek po pracy mojego męża, obawiam się, że to będzie kolejna sobota, czyli 7.07. Jak tylko wszystko uzgodnie dam konkretną odpowiedź, czy będę. A, o nocleg dla nas nie trzeba się troszczyć, bo mamy rodzinkę :)
Ale piwko to obowiązkowo na Kaziemierzu, nie?:-)
 
Jako że tu mamy dyskutować o komunikatach, więc piszę ;-) .
Ja jak najbardziej będę 7 lipca w Krakowie, z moim Ukochanym i Oliwką.
Jeśli chodzi o nocleg to jak najbardziej (spanie na dworcu jakoś mi się nie uśmiecha ;-) ),czyli reflektujemy na dwójeczkę w tym sympatycznym hoteliku Daisy :-) (bo chyba dzieciaczków się nie wlicza :confused: ).
Nie wiem tylko czy już teraz tam trzeba dzwonić, żeby zarezerwować miejsce czy później??????
Ech...Nie mogę się tego lipca doczekać :-) :tak: :-D
 
no więc ja też oznajmiam wszem i wobec że stawię sie 7 lipca w Krakowie z dzieciątkiem i marudnym mężem(to chyba przez tą pogode) a o nocleg dla nas nie musicie sie martwić bo mamy już zarezewowane zakwaterowanie u mojego szwagierka:-)
mówie Wam juz sie nie moge doczekać:-D
 
dziewczyny a to jeszcze piec miesiecy co my przez ten czas bedziemy robic.... chyba trzeba pomyslec za jakis czas o watku o przygotowaniach do wyjazdu ? a jak tam wasze skarbonki pekaja w szwach? juz nie bede obiecuje ale dzis amma ciety jezorek wybaczcie...:cool2:
 
reklama
Megusek, jak już wspomniałam wcześniej,to my chcielibyśmy dwójeczkę w tym hotelu :-) ,tak na 99,9999999999%.Bo wiadomo,że różne rzeczy się zdarzają,jakieś choróbsko wyskoczy czy coś (tfu,tfu).
Więc przy zamawianiu noclegów poproszę o uwzględnienie mojej prośby ;-)
 
Do góry