reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki

reklama
a jak zapomnisz spytać w szpitalu, to położna, która do ciebie będzie zaglądać po porodzie, powinna ci odpowiedzieć na wszystkie pytania:tak:
 
Pamiętam że jak Weronika się urodziła i zaczęły się upały, to poleciałam do Apteki z pytaniem o krem z filtrem dla noworodka. A pani w aptece mi powiedziała że najwcześniejsze to ma od roku czy od 3 lat (teraz już nie pamiętam). Zapytałam co w takim razie robić z maleństwem, a ona na to, że wystawianie tak małego dziecka na słońce jest absolutnie niedozwolone i jedyny sposób ochrony, to cień. Może coś się zmieniło od tego czasu?
 
wiecie teraz to zglupialam jak bede ja widziala to jeszcze raz zapytam a jezeli faktycznie ma taki krem to zobacze co na nim jest napisane :-)
 
przeczytajcie to :
e4a8ffbbd83570591142116c213640b3.png


Skutecznie chroni sk
 
cos mi nie wychodzi ale na stronie nivea gdzie sa kosmetyki dla dzieci jest krem z f. 30 i jest napisane ze moze byc stosowany od pierwszych dni zycia poniewaz nie zawiera filtrow chemicznych
"KREM OCHRONNY NA SŁOŃCE FAKTOR 30
Skutecznie chroni sk
 
reklama
Do góry