reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosmetyki

efilo sprawdz czy ten przeciw odparzeniom ma tlenek cynku - to wtedy to samo co sudocrem - ja mialam nivea przeciw odparzeniom ale nie pamietam skladu... kurcze wiesz ze nigdy w sklepie nie widzialam tych kosmetykow. na pewno bym zapamietala hmmm. jedyne co mi sie kojarzy to ze mialam kilka razy obiadki Hippa w sloiczkach.

odparzenia dzidzia moze tez miec pod pachami i w faldach szyjnych. wyglada jakby skora schodzila po sloncu i trza dobrze mocno wytrzec recznikiem i potem Sudocrem lub maczke ziemniaczana lub nivea przeciw odparzeniom (tak mi radzila polozna) i bylo okay :))))
 
reklama
Chciałabym niniejszym podziękować forumowiczce która napisała że jest z tej serii zadowolona (może Pati?) i przez to zwróciła na nią moją uwagę.

Efilo ciesze sie ze sie do czegos przydalam:-)
Fakt ja uzywam praktycznie od urodzenia Hippa i jestem super zadowolona...Szczerze ci powiem ze balsam mam ale ja go uzywam,oliwke uzywamy sporadycznie tylko gdy skora bardzo wysuszona(tak nam doradzil lekarz) ...
Co do zapachu to mimo ze uzywamy prawie 10 miesiecy wogole mi sie nie znudzil...Sama myje sie w tych cudenkach:-D Nadaja sie rowniez jako plyn do higieny intymnej...

No i pewnie zwrocilas uwage ze jako nieliczne na rynku maja Öko Test -seher gut ...:-)
 
Aha jeszcze chcialam dodac ze szamponu na nasze 3 piorka do dzis nie stosujemy...Myje niuni normalnie w plynie do mycia ciala...

No i sudokrem stosujemy tylko jesli zajdzie potrzeba...Jestem tego zdania ze stosowany codziennie przywyczaja skore dziecka a gdy zajdzie potrzeba juz nie dziala...
 
Efilo,Patrycja super
teraz wiem co kupie
zastanawialam sie jeszcze nad nivea
ale skoro jet skuteczne w praktyce i super pachnie
to chyba kupie hipp
buziolki:-):-)
 
Efilo,Patrycja super
teraz wiem co kupie
zastanawialam sie jeszcze nad nivea
ale skoro jet skuteczne w praktyce i super pachnie
to chyba kupie hipp
buziolki:-):-)


i ja też :-) :tak: Znalazłam nawetr już sklep, w którym sprzedają całą serię :-D

Dziewczyny mam do Was takie pytanie: czy kupujecie dla siebie jakieś kremy regenerujące itp. po porodzie?
 
anuula ostatnio mialam mustele regenerujaca a teraz kupie palmer's. nie wiem czy te kremy dzialaja ale czulam sie lepiej jak je stosowalam i skora byla fajniejsza w dotyku. po jakis 2-3 miesiacach sie wciagnela :))) bez cwiczen!!!
 
Patrycjo, byłam na 99% pewna że to Ty ale gdybym się jednak myliła to nie chciałam kogoś urazić :-D Dzięki raz jeszcze. Powiedz mi tylko, skoro balsamu nie stosujesz, oliwki też nie, to czym smarowałaś niunię po kąpieli?

Co do dostępności tej serii to na stronce są adresy sklepów sprzedających całą serię (same hipermarkety). Ale to nieprawda, bo jest dużo więcej sklepów które mają Hippa w swojej ofercie. Różnice w cenie potrafią być znaczne. Teraz już wiem że w Tesco jest drożej niż w Carrefourze.

Asylan - rozumiem że ten palmer's to ze względu na specyfikę miejsca w jakim przebywasz? Ja się zastanawiam nad mustelą - jestem zadowolona z kremu na rozstępy to i pewnie z tego po ciąży będę. A stosujecie coś ujędrniającego na biust? Są też takie dla ciężarówek...
 
anuula ostatnio mialam mustele regenerujaca a teraz kupie palmer's. nie wiem czy te kremy dzialaja ale czulam sie lepiej jak je stosowalam i skora byla fajniejsza w dotyku. po jakis 2-3 miesiacach sie wciagnela :))) bez cwiczen!!!


No to chyba zainwestuję w Mustelę :-D :tak: bo o tym palmersie to nie słyszałam :zawstydzona/y:
 
Efilo moj lekarz i moja polozna odradzili wiogole stosowania oliwki...Niunia miala piekna skora wiec byla niepotrzebna...Poradzono mi zeby stosowac tylko jesli bedzie sucha skora...Oliwki uzywalam tylko do masazu...Ale nie masowalam codziennie...Bardzo dobra kosmetyki sa tez od Weledy,ale nie pachna tak pieknie...No i sa z 3 razy drozsze....Ja dostalam od poloznej probkle kremo du pupci na odpazenia i jak miala mocno dpazone to naprawde spisal sie swietnie...Oliwka bardzo dobrze sie wchlania-chyba najlepiej ze wszystkich jaki w zyciu uzywalam...
 
reklama
Patrycja ja sobie nie wyobrazam nie smarowac dzidzi po kapieli oliwka czy chociaz balsamem ale widze ze to kwestia indywidualana. Ja akurat mam sucha skore i napewno bede moja mala smarowac. A w ogole wykapane dziecko posmarowane oliwka czy balsamem tak slicznie pachnie Dzieckiem! :tak: :-D :-)
 
Do góry