reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kosmetyki - jakie dla niemowlaka?

Anna, ja właśnie na początek wolę kupić małe opakowania, sprawdzić, jak dziecko reaguje na dany proszek i dopiero gdy będzie OK, zaopatrzę się w większe paki.
 
reklama
Ja tez bym polecała kosmetyki johnson (chyba dobrze pisze:-D)używaliśmy od urodzenia i jest jak najbardziej ok skóra po oliwce taka gładziutka i ma śliczny zapach:tak: Uzywalismy też skarbu matki ale wole johnson.
Maść sudokrem bephanten i linomag też są bardzo dobre;-)
Chusteczki wybrałam pampers bo już tez kilka testowałam i zostaje przy pampersie.
Anna ja od początku prałam w vizirze i nic jej nie było ale jak niedawno poszłam do lekarki bo Oliwi uczulenie wyszło (uczulona na mleko) to lekarka powiedziała ze moze to byc od viziru ale na szczeście nie jest;-)
 
Dziewczyny jesli macie pytania odnośnie jakiegoś konkretnego kosmetyku to polecam zajrzeć tu. Na pytania odpowiada Ewa Kamińska - kierownik Zakładu Farmakologii, Oceny Receptur i Badań Aplikacyjnych w Instytucie Matki i Dziecka, wiec ekspert...
 
Kupiłam laktator, jednak MEDELA model Harmony :-p[FONT=Arial,Helvetica][FONT=Arial,Helvetica]Odciągacz Harmony jest pierwszym i jedynym na rynku ręcznym odciągaczem umożliwiającym odciąganie pokarmu w dwufazowym rytmie, naśladującym naturalny rytm ssania dziecka.
Wcześniej chciałam Avent - no cóż kobieta zmienną jest :-D
[/FONT]
[/FONT]
 
nie mogłyście wcześniej tego wątku? kupiłam już NUKa i się zastanawiam czy dobrze zrobiłam ....ech....
 
nie mogłyście wcześniej tego wątku? kupiłam już NUKa i się zastanawiam czy dobrze zrobiłam ....ech....
Ja slyszalam dobre opinie o recznym laktatorze "nuk" :-) Sama taki planowalam kupic ale akurat trafilam na promocje "aventa" no i sie skusilam i tez nie wiem czy dobrze zrobilam...:eek: Wyjdzie w praniu...;-)
 
Prawda!!
Ja jeszcze nie zxdecydowalam sie ale siostra mi mowi zebym nie kupowala bo ona mam a i tak na dlugo sie nie przydaje, tylko ze Ona karmila jedyne 2 miesiace bo nie miala pokarmu wiec chyba nie bede kupowala .Przyjezdza 15 a ja mam termin na 17 wiec chyba nie kupuje
 
reklama
Kochana wątek był rozpoczęty w lutym.. :))
czy ty mnie musisz zawstydzać? heheheh - niezauważyłam to i mam za swoje - będę się męczyć z NUKiem - a może okaże się dobry....
Uśmiałam sie tylko z Duzego - z jakim przerażeniem oglądał ten laktator - jakby nie wiem co to było... urządzenie do przeczyszczania jelit hehehe
 
Do góry