reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Konkursy !!!!

reklama
Dzięki dziewczyny, ale widzę, że marne szanse hehe.
Jeden chłopak uzbierał już ponad 150 głosów w pierwszym dniu głosowania.
Podobno ktoś, kto ma Neaostradę ma zmienne IP, więc może wyłączając komputer i włączając na nowo, głosować wiele razy dziennie, bo za każdym razem przyporządkowane ma inne IP.
Ja mogę klikać tylko raz dziennie i to tylko z jednego komputera, bo pomimo, że mamy ich pięć, to wszystkie mają to samo IP :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Strasznie to nie w porzadku:no:. Biorąc udział w takim konkursie niestety trzeba się z tym liczyc:wściekła/y::zawstydzona/y:.
Nie przejmuj sie Kasiu:no:
 
Dzięki dziewczyny, ale widzę, że marne szanse hehe.
Jeden chłopak uzbierał już ponad 150 głosów w pierwszym dniu głosowania.
Podobno ktoś, kto ma Neaostradę ma zmienne IP, więc może wyłączając komputer i włączając na nowo, głosować wiele razy dziennie, bo za każdym razem przyporządkowane ma inne IP.
Ja mogę klikać tylko raz dziennie i to tylko z jednego komputera, bo pomimo, że mamy ich pięć, to wszystkie mają to samo IP :sorry:
w tym przypadku akurat nie tylko tpsa ale i netia też ......zreszta kiedy te konkursy były uczciwe :sorry::eek:
nie moge oddac głosu siet..znów cos:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Głos oddany.
A widzę,że niektóre dzieci mają po kilka zdjęć.
Kasiad wrzuc link w podpisie,będzie nam łatwiej.;-)
 
reklama
My też głosujemy codziennie :tak: Od poniedziałku będę mogła głosować 2 razy - z domu i z pracy. Dowiem się jak jest z IP u nas w pracy, jeśli każdy komp ma inne to poproszę koleżanki żeby też poklikały :tak:
 
Do góry