reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kolka niemowlęca

reklama
Też przez to przeszłam z moimi dziewczynami, mam bliźniaczki i obie miały kolki. Ten czas wspominam jak koszmar, stosowałam wszystkie dostępne specyfiki, odwiedziłam kilku pediatrów i każdy mówił to samo: trzeba czekać, bo układ pokarmowy jest niedojrzały. W naszym przypadku, to były faktycznie kolki. Jak dziewczyny skończyły 3 miesiące i 2 tygodnie, to zaczęło się poprawiać. Do 4 miesiąca wszystko przeszło. Jeżeli to kolki, to już jesteś bliżej niż dalej. Wiem, że to nie jest łatwe ale dasz radę :).
 
Matko jeżeli trwa 100dni to moja się skończy w połowie listopada marne pocieszenie;D też uzywalam rurek windi i nie było lepiej chociaż mały ladnie puszcza baczki. Teraz mam dodatkowy problem bo wyszedł mu liszaj na policzku pod oczkiem lecze go już ponad tydzień i nic. Macie dziewczyny jakieś sposoby? Dzisiaj kupiłam alatan może pomoże;( pediatra dał mi jakoś krem na azs ale też nie pomógł, się że może się rozniesc.
 
Dobrze przeczytalam 3 miesiace i 8 kg. moja ma za pare dni 6 miesiecy i tez 8. U nas kolki trwaly do konca 3 miesiaca. do tego masakrycznie ulewala. zle wspominam poczatki. a teraz zeby i tez jest ostro:)
 
Do góry