reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Kalina powaliłaś mnie ze śmiechu!! Dobrze, że nie urodziłam:szok::baffled:
Xuxacxku! Ja też wzięłam edukacje swojego syna w swoje własne ręce! Dosząłm d owniosku, że uświadamianie pani od angielskiego, że niewiele umie, a z pewnością uczyć to nie umie wcale nic nie da. Sama go uczę i już! Pani od reedukacji też jest mądrzejsza od mojej pani profesor, której motodę stosujemy już praktycznie rok i z doskonałym skutkiem. NIe wiem co będzie dalej ale jak lwica bronie swojego pierworodnego i jednocześnie wymagam od niego dużego zaangazowania i pracy. Mam nadzieję, że wyrośnie z niego mądry, dobry i inteligentny młody czlowiek. Czego sobie i pozostałym mamom życze za całego serca!
Zakupiłam dzisiaj ozdobne dziurkacze, Małgosi Mikołaj;-) przyniesie nożyczki do ozdobnego wycinania i po świetach zabieram sie do robienia zaproszeń na urodziny mojego synusia:-).
A co tam u Mini słychać? Zupełnie zamilkła!!!:baffled:A Qubas też...

POzdrawiam cieplutko!
 
reklama
Witam Was przedświątecznie :)
Pamiętacie mnie moze jeszcze? W sumie nie musicie tak rzadko tu bywam...Ale do tych co pamiętają...
Nasza Kasia wczoraj skończyła 7 m-cy, właśnie jej sie "wykluwa" drugi mały ząbek i ogólnie jest super dziewczyna !
Chodzimy na rehabilitację bo ma lekka asymetrię główki, ale taka mało inwazyjną ma terapię: lampy i masaże. Ja z chęcią bym też się wybrała na jakiś masażyk, bo placy bolą i zmęczona jakas jestem tym siedzeniem i nicnierobieniem w domu ;-)
Świąt jakoś nie czuje jeszcze - dziś co prawda jakiś mizerny snieg padał z rana, ale nic nie wskórał - już go nie ma:-( Może jeszcze nadrobi przed gwiazdką?

Wasze pociechy jak na drożdżach rosną :-) Joasiah bardzo opóźnione ale gratulacje z okazji ślicznego powiększenia rodzinki :-D
No i wszystkim Mamom dużo dobrego i zdrowia życzymy :)
Buźka
 
no i dwa zdjęcia mojego słoneczka :)
 

Załączniki

  • kasik.jpg
    kasik.jpg
    42 KB · Wyświetleń: 29
  • kasiula-1.jpg
    kasiula-1.jpg
    47,4 KB · Wyświetleń: 29
Lidka, a Was co, zasypało??? Nie widać, nie słychać:no:. Co to ma być? A Kasiula śliczniutka dzieweczka, a co do asymetrii, to ja nic nie widzę. U nas Mikołaj też niby miał ale nikt nas na rehabilitację nie wysyłał. Fajnie, że się odezwałaś. Buźka dla całej rodzinki i pozdrowienia dla mężusia;-).
Olkowi wyłazi pierwszy ząbek, marudny trochę i dziwne kupy robi, jakieś takie prawie czarne????:dry::confused::confused::baffled:
 
Żużaczku, co do nadgorliwych nauczycielek, to w pełni się z Tobą zgadzam. Ta o której piszesz to jakaś niewydarzona:wściekła/y:. I może jeszcze mówi, że lubi to co robi:sorry2:?:baffled:
 
Zastanawiałam się, w czym postawic gałązki świerkowe w pokoju chłopaków. I takie wiaderka im zrobiłam:-D

DSC06155.JPG


a to na drzwi wejściowe:

DSC06157.JPG
 
Minia, wstawaj śpiochu, bo Mikołaj do Ciebie nie przyjdzie!
Lidka, śliczna twoja mała :happy2: Xuxaku, szalejesz decoupagowo, zazdroszczę Ci, bo też bym coś zmalowała z okazji świąt, ale zupełnie nie mam czasu. Walczę z ciągłym zmęczeniem, zsypiam na stojąco a tu trzeba robić, robić, robić. Zośka zaczęła się budzić o świcie pełna entuzjazmu:cool2: i oczywiście to mnie zawsze ściąga z łóżka:wściekła/y: Bezlitosna.
 
reklama
Jakiwj wielkosci te wiaderka? Na drobnice cxy duxe gałęxie?
a ja dxisiaj piernik upieklam. i o xgroxo mi go xjedli. :-(
mamy jux choinke! Stoi w garaxu, na ximnie. Slicxna i wielka do sufitu. Mamy lampki i bombki, jedna nawet dxisiaj malutki pobil profilaktycxnie.
Gosik wspolcxuje pracy...ja obijam sie jux troche swiatecxnie, to xnacxy palę duxo swiec, pije herbate, jem piernik.....
Ostatni tydxien w sxkole to non stop imprexy, w srode mam wigilie klasowa, w piątek sxkolną a w sobote dla miesxkancow Narwi wystepujemy x kolędami...kolędę dla niewobecnych spiewamy. Np.
Jutro mamy wigilijke w kosciele dla dxieci....i wracamy do domu ok 20. Hu hu.
Xeby jesxcxe snieg spadl....
Kto cxytal Studnie xycxen? jest o Narwi! Opisany smakowicie dom na mojej ulicy, ktory dxiedxicxy miesxcxusxka x warsxawy i wdaje sie w romans x miejscowym...Baardxo mile...
 
Do góry