reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KOLEŻANKI BIAŁOSTOCCZANKI

Jak fajnie poczytać o dzieciach w milimetrach. Wspominam swoje odczucia ciażowe:tak: Juz nie pamiętam, jak to jest mieć brzuszek:szok:...
Wczoraj dziwny dzień mielismy. Straszny atak kolki, a po nim dłuuugie spanie na spacerze i potem w domu. Mam nadzieję, że dzis spokojniej będzie. Wiecie, ze po czopku nie zrobiła kupy? Może ja niepotrzebnie się denerwuję i co 2 dzień wywołuję, skoro tam w jelitach pusto?
A USG takie szczegółowe to my robiliśmy też na Zamenhoffa w 23 tygodniu ciaży:laugh2:
Głaski po brzuszkach!
A co tam u reszty dzieciaków?
 
reklama
Mania ja moje połówkowe też na zamenhofa robiłam, ale teraz jak mnie prszyszpyliło z tymi moimi problemami zadzwoniłam na Parkową i tam się umówiłam do Leśniewicza (jeśli dobrze pamiętam) Taniej (50zl.)i też bardzo dokładnie mi wszystko posprawdzał, muszę powiedzieć że niezwykle sympatyczny się okazał, choć na pierwszy rzut okiem, na takiego nie wyglądał :-D , także jak masz jakieś wątpy, to śmiało! Lepiej się nie stresować, bo to baaardzo szkodliwe.

Kalinko, Twój mąż zdaje się jest "twórcą" kuchni na miarę :) powiedz mi - jeśli znajdziesz chwile w nawale zajęć - ile się czeka na jej wykonanie? o ile nie ma kolejek? bo nie wiem kiedy trza sie za tym roglądać.

No to ze śnieżnym czwartkiem pozdrawiam :-)
 
Anetko i babeczki, czy na prawde tak szybko się zapomina jak to w ciąży było??:confused: Ja myślałam, że to na dłuuuugo w nas zostaje. Jak na razie to nie mogę sobie wyobrazić jak to jest bez brzuszka :szok: :-)
 
hejka
zmieniłam swoją galeryjkę z decoupage. Chybateraz bedzie sie łatwiej po niej rozgladac - link pod suwaczkami
 
O wielkie dziewczyny!
:-)
Ja wielka Kalina zrobilam PRAWIE wszystko. No, nie sprawdzilam dyktand. I nie skonczylam strony. Ale okazalo sie, że mam jeszcze tydzień. A dyktanda sprawdze dziś. Czyli, że bede miec czas jeszcze na małą kapiel. :-)
ja tez nie pamietam brzuszka. Minęło, poszło. I dobrze. Na razie sie rozmnozylismy wystarczająco.
Co do kuchni, lidko, to dopiero na lipiec mąz przyjmuje zamówienia. Czyli jak teraz zamowisz, dostaniesz w lipcu. :-)
Robi czasem dwie kuchnie w tydzien, czasem jedna na tydzien. Zalezy od projektu. zuzaczku, pogadam z nim o tych projektach. :-)
ja tez nie wiem co to kolka, tak jak Minia. Moje dziecię nie miało tej przypadłości.
A poza tym u nas snieg jak u Andersena. Cudnie.
 
Hej,hej! Lidka, zapomina sie bardzo szybko. I zaskoczona jestem tym, że pomimo iz byłam wniebowzięta tym ze jestem w ciąży i bardzo, bardzo szczęśliwa, teraz z niechęcią myśle o powrocie do tego stanu.:baffled: :tak: Najchętniej drugiego dziecka poszukałabym w kapuście;-)
Kupiłam dziś Zosi rajstopki i wygląda w nich rewelacynie :-) Taka dorosła jak przedszkolak jakiś conajmniej :-D
 
Macie rację, co do brzusza, a ja już po mału odczuwam "uroki" tego stanu.
Co do USG toteż kiedyś poradzono mi dr Lesniewicza z Parkowej, jest specjalistą od spraw genetycznych (podobno). Sporo dziewczyn o nim pisze pozytywne opinie.
Mikołaj też nie miał kolek, raz czy dwa mu coś bolało, ale to był taaaaak daaawno. Pewnie już w sierpniu sobie przypomnę jak to jest:tak: .
 
Joasiah suuuuper :-) Ta pierwsza bardzo mi się podoba. Szarpnęłabym taką dla Marty na zabawki, tylko spora musi być :-D
Może dostanę jakiś rabacik za puszeczki? ;-)

Co do brzuszków, to w ciąży jest niefajnie, ja też myślę o tym z niechęcią. Drugie dziecko, to chyba mąż będzie nosił, bo mi to się nieszczególnie uśmiecha :happy:
Niech jutro będzie ładnie, na sankach chce mi się poszaleć :-) :-) :-)
 
reklama
Do góry