reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kolejna ciąża po obumarciu płodu

Kochane dajcie nadzieję w lutym miałam obumarcie płodu i zabieg łyżeczkowania. Zaczęło się od plamienia jednak po duphastonie minęło . Teraz ostatnia miesiączka 31maja cykle ok 34 dni 8 lipca testy pozytywne wizyta u gin 2 sierpnia przyjmuje duphaston 2x1 .
Czy są tu kobietki które straciły ciążę zaszły w koleją i było wszystko ok?
W domu dwójka dzieci.
Ja miałam poronienie zatrzymane w maju 2022. Z usg wychodziło, że serduszko zatrzymało się w 6-7 tygodniu ciązy. Miałam i tabletki i łyżeczkowanie. W grudniu test pozytywny, obecnie 34+4 tydzień. Żeby nie zapeszyć oprócz jakichś pojedynczych rzeczy to uważam, ze mam nudną ciążę, chyba wykorzystałam już swój niefart ;)
Trzymam kciuki za Was :) Ciąża po poprzedniej stracie nie jest łatwa, ale nie jesteś sama z tym wszystkim :)
 
reklama
O jej jak miło ❤️❤️ kochane pozdrawiam Was wszystkie,mam nadzieję że w całym komplecie czekacie już ostatnie chwile na swoje maleństwa 😍
Wizyta za tydzień nie wiem jak to przeżyje 🥺proszę trzymajcie wszystkie bardzo mocno kciuki ✊✊✊
Trzymamy mocno kciuki! Już daje znać dziewczynom, żeby mocno trzymali kciukasy! A Ty się odzywaj 😊🥰
2.08. Tuż tuż. Zbliża się wielkimi krokami!
 
O jej jak miło ❤️❤️ kochane pozdrawiam Was wszystkie,mam nadzieję że w całym komplecie czekacie już ostatnie chwile na swoje maleństwa 😍
Wizyta za tydzień nie wiem jak to przeżyje 🥺proszę trzymajcie wszystkie bardzo mocno kciuki ✊✊✊
trzymamy kciuki 🩷🩷 ja w sierpniu 2022 leżałam w szpitalu po poronieniu czekając na łyżeczkowanie (obumarcie płodu w 8tc) a teraz w tym samym czasie będę mieć planowane CC (dzis 34+4)😊 u Ciebie tez na pewno się uda 🩷
 
Trzymamy mocno kciuki! Już daje znać dziewczynom, żeby mocno trzymali kciukasy! A Ty się odzywaj 😊🥰
2.08. Tuż tuż. Zbliża się wielkimi krokami!
Nawet sobie nie wyobrażasz jaki mam już stres ,wiem że nic nie zmienię chociażby nie wiem co ale boję się okropnie. Marzę zobaczyć maluszka i serduszko wtedy nie będzie szczęśliwszej oosby na świecie ❤️
 
trzymamy kciuki 🩷🩷 ja w sierpniu 2022 leżałam w szpitalu po poronieniu czekając na łyżeczkowanie (obumarcie płodu w 8tc) a teraz w tym samym czasie będę mieć planowane CC (dzis 34+4)😊 u Ciebie tez na pewno się uda 🩷
Przepraszam że pytam ale wiadomo co było przyczyną? Brałaś od początku jakieś tabletki ?
 
reklama
Do góry