reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kogo nosimy pod seruchem? Chlopca czy dziewczynke?

reklama
dzi324cn.gif
JOAŚ
GRATULUJĘ SYNECZKA
 
Joaś gratuluję synka :) Kolejny kumpel dla Piotrusia. To zdaje się, że łącznie sierpniowych chłopaków jest 3?
 
1. Leyna
2. Joas
3. ? ktora trzecia? Sorry, ale jakos nie moge skojarzyc tego 3-go maluszka plci meskiej :)

Bo same dziewuszki na tym watku :)
 
Proponuję zweryfikować naszą sierpniową listę, dodając płeć dzidzi i imię. Wtedy bedzie wiadomo "kto będzie miał co" ;) Zgłaszam się na ochotnika do jej prowadzenia ;)
 
sandra1982 pisze:
1. Leyna
2. Joas
3. ? ktora trzecia? Sorry, ale jakos nie moge skojarzyc tego 3-go maluszka plci meskiej :)

Bo same dziewuszki na tym watku :)

Moncia pisała, że będzie miec chłopczyka. Ale nie wiem na kiedy ma termin...
 
reklama
Dzieki dziewczynki! Ciesze sie ze maluch zdrowy, ale juz mam sto milionow powodow do niepokoju jak to ja, bo
- lozysko na scianie przedniej (zawsze mialam na tylnej)
- nie napsal nic o karku
- nie napisal nic o mozgu
- powiedzial nic o nerkach
- caly czas zapewnial, ze dziecko jest zdrowe...
 
Do góry