reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kobitki pomocyy

Maita0334

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Listopad 2020
Postów
15
Mam do was pytanie. Mianowicie chodzi o to że mam podejrzebie tego że jestem w ciązy ale nie jest ono jeszcze potwierdzone... Mam 17 lat , za jakiś czas juz 18cie.. Dnia 7.11 pekła nam prezerwatywa.. 6.11/8.11 miałam owulacje. Kilka dni po owulacji czułam ból w podbrzuszu. Teraz juz prawie 3 tygodnie od tego zdarzenia, wydaje mi sie ze powiekszyły mi sie piersi, czasem mrowi mnie w nich i sędzi, mam duzą ilość mlecznobiałego śluzu (któremu nie towarzyszy ból, pieczenie czy swędzenie pochwy) i cały czas zawroty w głowie. Na poprzednim teście wykonanym w przed dzien miesiączki której do dzis nie ma (6dni opóźnienia) była ledwie widoczna, jedynie pod kąt 2 kreska.. Czy już mogę sie cieszyc ? Uwazam że dziecko to dar od boga i jesli mi taki ta to nie ukrywam bedę szczęśliwa ze mnie wybrał..
 
reklama
Rozwiązanie
W tygodniu pójdę do ginekologa, nasz szpital jest covidowy i niestety nie przyjmują, troszle czytałam w necie, nie miałam bólu poronnego więc juz sama nie wiem... To co widziałm to był taki jaby czarno czerwony "skrzep" po czym mama powiedziała mi ze mogło to byc poronienie i ze macica sie oczyszcza i w tygodniu mamy isc do ginekologa
reklama
Myślę, że nie ma sensu marnować pieniędzy na kolejne testy. Oznacz hormon beta HCG we krwi w laboratorium - koszt 30-40 zł i będziesz miała pewność, czy ciąża jest czy nie.
 
Obecne testy ciążowe dostępne w aptece są bardzo czułe i jeśli pokazują dwie kreski to jest to wynik pozytywny. Jeśli masz wątpliwości czy test, który kupiłaś jest wiarygodny zrób jeszcze jeden z innej firmy. Pamiętaj, że najlepiej jest go robić rano, oraz po terminie przewidywanej miesiączki, przynajmniej 1-2 dni po. Czy spóźnia Ci się okres w ogóle? Przepraszam, że pytam ale nic o tym nie wspomniałaś (chyba, że nie zauważyłam). Bo to jedna z pierwszych oznak ciąży.
Te mrowienie w piersiach mogą ciążę oznaczać- aczkolwiek nie muszą. Współżycie bez zabezpieczenia w dzień przed owulacją też jest dużym prawdopodobieństwem poczęcia :)
 
Obecne testy ciążowe dostępne w aptece są bardzo czułe i jeśli pokazują dwie kreski to jest to wynik pozytywny. Jeśli masz wątpliwości czy test, który kupiłaś jest wiarygodny zrób jeszcze jeden z innej firmy. Pamiętaj, że najlepiej jest go robić rano, oraz po terminie przewidywanej miesiączki, przynajmniej 1-2 dni po. Czy spóźnia Ci się okres w ogóle? Przepraszam, że pytam ale nic o tym nie wspomniałaś (chyba, że nie zauważyłam). Bo to jedna z pierwszych oznak ciąży.
Te mrowienie w piersiach mogą ciążę oznaczać- aczkolwiek nie muszą. Współżycie bez zabezpieczenia w dzień przed owulacją też jest dużym prawdopodobieństwem poczęcia :)
Napisala w poscie ze 6dni opoznienia miesiaczki😊
 
reklama
A to przepraszam :) sama jestem w 12 tygodniu ciąży i jestem mega roztrzepana :)
Dziękuję, szczęście się przyda i jest mile widziane, mam dużego krwiaka w macicy, obecnie jestem na podtrzymaniu. A jak z Tobą? Byłaś już u ginekologa?
Jescze nie byłam, dziś 9dni opóźnienia , jutro zrobie kolejny test, zobacze czy ciemnieje i umówię si€ na wizytę
 
Do góry