reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kobiety brylanty z Trójmiasta ; ))

ŻÓŁWIK SERDECZNE GRATULACJE!!!![/fontSuper, że masz to już wszystko za sobą. I dobrze , że wzieliście osobną salę, przynajmniej szybciej doszłaś do siebie. Nawał pokarmu potrwa maksymalnie 3 dni, więc przed karmieniem rozmasuj sobie piersi ciepłym prysznicem, a po karmieniu dużo zimnego lodu. Jak mój mały na początku nie chciał łapać sutki to spuszzałam sobie pokarm laktatorem. Taką miekką sutkę łatwiej złapać. A jak piersi są nabrzmiałe i twarde wtedy dzieciaczkom o wiele trudniej i bardzo się niecierpliwią.
Jestem ciekawa jaki lekarz odbierał u Ciebie poród???

Życzę powodzenia i dużo cierpliwości!!!
Pozdrawiam!
 
reklama
Żółwiku cudownie!!!!
Jak Ci dobrze, że już MASZ swojego Tuptusia malego. Jak dobre tez ze udalo sie wszystko tak 'ksiażkowo' i zdrowa dzidzia sie urodziła. Szczęściara!! ;D

W jakim szpitalu rodzials?
 
My juz od dwuch tygodni wiemy (po USG połówkowym) że dziewczynkę bedziemy mieli. Cieszymy sie ogromnie i jesteśmy teraz na etapie wypatrywania kazdego ruchu najmniejszego i kopniaczka. Czasem juz daje o sobie znac calkiem wyrzanie maleństwo. Chcemy dać jej na imię EMILKA ;D To nasz wybór od dawna i wreszcie naprawde mozemy mysleć o naszej córci jak o kimś bardzo realnym, a nie tylko jako o 'dziecku w jakiejś-tam przyszłości'
 
Żółwiku, szczęściaro - słodkie gratulacje dla szczęśliwych rodziców! Dzielna mama z Ciebie !
Pokaż nam to cudo, bo tu wszystkie obryzamy paznokcie z ciekawości...
Mówisz, ze w 42 tygodniu? Jej.. a wcześniej nie wysyłali Cię do szpiatala? Ja nie chce tak długo czekać .. buu  :-[
 
Witam was w ten słoneczny ranek,

Coś cisza u nas.

Agula jestes jeszcze?czy może już udło ci się rozdwoić? życzę powodzenia - jesli nie to jak najszybciejszego rozdwojenia.

ja właśnie wybieram się na ostatnie badania krwi  - nie lubię tego strasznie  :(, ale czego się nie robi.

Pozdrawiam
Merka
 
Hej Bazal moja córka też ma na imię Emilka.
Żółwiku moje gratulacje :)

Ale mamy fatalna pogodę normalnie zimno jak na jesień, a nie na lato.

 
Jestem i nadal wysoce niepocieszona i ogólnie mówiąc: dupa. :( Złoszczę się strasznie i kąsam ... Po południu idę do gina.. Niech coś zrobi, bo mnie szlag trafi... :mad:
 
Moja pani gin ostatno zrobiła się jakaś taka dziwna. Byłam u niej w piątek ona obejrzała tylko moją karte ciąży wypisła skierowanie na badanie krwi i na tym koniec. Zero badania  ??? byłam bardzo zdziwiona, a jak zapytałam się czy można jakoś w przyblizeniu określić kiedy mam się spodziewać rozdwojenia ona stwierdziła: można ale po co? :o - trzeba czekać i już, ale bardzo tym się nie przejełam bo na szczęscie byłam już umówiona na najblizszy czwartek z położną i lekarzem w szpitalu, oni maja mnie dokładnie obejrzeć i na pewno dowiem się co i jak i mniej wiecej kiedy :) - mam taką nadzieję :D.
 
reklama
No i dowiedziałam się nic.. Po co ktoś zostaje lekarzem, skoro nie chce nim być??? Ale mniejsza o to... Jutro rano idę do szpitala, zeby sobie podłaczyli co trzeba, zobaczyli i w końcu cos powiedzieli moze .. chyba, że okaze się, że wcale nie jestem w ciąży... Tylko jak ja wtedy zgubię te 15 kg??  ::)
Trzymajcie kciukasy dziewuszki, bo bardzo chciałabym już urodzić...

 
Do góry