reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kłucie w jajniku

Teraz jeszcze tak myślę, że jeśli do implantacji do chodzi ok 6 dni po owulacji, to 4 dni po to chyba za wcześnie na objawy ciąży. Wiec znając moje szczęście za tydzień dostanę @ 😞
Objawy ciąży to w większości to samo co objawy zbliżającej się @ i w podobnym terminie.
 
reklama
Teraz jeszcze tak myślę, że jeśli do implantacji do chodzi ok 6 dni po owulacji, to 4 dni po to chyba za wcześnie na objawy ciąży. Wiec znając moje szczęście za tydzień dostanę @ 😞
Póki nie dostałaś, jest nadzieja! :) ja też potrafię sobie wkręcić, ale mimo wszystko staram się podchodzić do tematu filozoficznie. Jeśli się nie udało teraz, znaczy, że tak miało być. Może się uda za miesiąc. Presja i stres na pewno na ciążę nie pomagają ;)
 
Póki nie dostałaś, jest nadzieja! :) ja też potrafię sobie wkręcić, ale mimo wszystko staram się podchodzić do tematu filozoficznie. Jeśli się nie udało teraz, znaczy, że tak miało być. Może się uda za miesiąc. Presja i stres na pewno na ciążę nie pomagają ;)
U nas jest troszkę presja czasu. Mąż ma 40lat wiec im później tym ciężej i gorzej
 
U nas jest troszkę presja czasu. Mąż ma 40lat wiec im później tym ciężej i gorzej
Mój 39 :) jak mówiłaś, że mąż starszy, pomyślałam, że po pięćdziesiątce! Teraz widać tylu naprawdę starszych facetów z małymi dziećmi, że myślę, że 40 to wg dzisiejszych standardów młodość. Będzie dobrze!
 
Do góry