reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

klopoty ze spaniem

reklama
Niestety my z mezem nie mozemy spac w chlodniejszym pomieszczeniu- od razu sie przeziebiamy. Mowy nie ma nie tylko o wylaczeniu grzejnikow ale rowniez o minimalnym uchyleniu okna. Hartowanie na nic sie zdalo- ja tylko nabawilam sie zapalenia zatok, a maz powaznego przeziebienia. U mnie to jest chyba dziedziczne- moj tata nie moze spac bez nakrytej glowy. Bo zaraz jest chory. Oczywiscie nie moge tez wychodzic na dwor bez czapki- wlasciwie juz ponizej 18 stopni C musze miec cos na lepetynie bo inaczej przeziebienie murowane.
 
Najgorsze jest to, ze ja strasznie nie lubie czapek, bo jeszcze nie natrafilam na taka, w ktorej by mi ladnie bylo. Czapka to przeklenstwo mojego zycia :(
 
azik pisze:
ojej, jak ja sie ciesze że moje dzidzio jest zdrowe... raptem ze 3 razy miało wysoka temperaturę (ostatnio okazało sie że wyszły mu 4 czwóreczki ;) )
A mojemu wypadają dolne jedynki. Idealnie po 5 latach. Jeszcze wkłada pod poduszkę na noc i potem te ząbki powinny się zamienić w pieniążki ;). No oczywiście, że się zamieniają ! Same ;D.
 
Kaśka74 pisze:
azik pisze:
ojej, jak ja sie ciesze że moje dzidzio jest zdrowe... raptem ze 3 razy miało wysoka temperaturę (ostatnio okazało sie że wyszły mu 4 czwóreczki ;) )
A mojemu wypadają dolne jedynki. Idealnie po 5 latach. Jeszcze wkłada pod poduszkę na noc i potem te ząbki powinny się zamienić w pieniążki   ;). No oczywiście, że się zamieniają ! Same  ;D.

dzieci sa super :D
 
O Ty Azik, znasz wróżke zębową, a mnie musiał uświadomić syn, jak zobaczyłam, że kładzie ten zabek pod poduszkę. Muszę zgłośić zażalenie do taty, że mi za ząbki nie płacili. :laugh: ;)
 
reklama
Do góry