reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Klinika niepłodności Lublin

Hopee...

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Marzec 2021
Postów
30
Cześć,

Możecie polecić klinikę niepłodności i lekarza w Lublinie ? Ovum, Arte Clinic, Bocian ? A może jeszcze jakaś inna ?

U męża wyszły słabe wyniki nasienia + żylaki pn.
 
reklama
Cześć,

Możecie polecić klinikę niepłodności i lekarza w Lublinie ? Ovum, Arte Clinic, Bocian ? A może jeszcze jakaś inna ?

U męża wyszły słabe wyniki nasienia + żylaki pn.
Ja polecam dr Bakalczuka w Ovum. Mąż się u niego leczył ze złymi wynikami nasienia, po 3 tygodniach poprawa parametrów znaczna, po 2 cyklach zaszłam w ciąże. Obecnie 5 miesiąc i wszystko ok :)
Dodatkowo polecam e-booki i webinary dziewczyn z Akademii płodnosci, bo moim zdaniem też dużo pomogła dieta i zmiana trybu życia.
 
Ja polecam dr Bakalczuka w Ovum. Mąż się u niego leczył ze złymi wynikami nasienia, po 3 tygodniach poprawa parametrów znaczna, po 2 cyklach zaszłam w ciąże. Obecnie 5 miesiąc i wszystko ok :)
Dodatkowo polecam e-booki i webinary dziewczyn z Akademii płodnosci, bo moim zdaniem też dużo pomogła dieta i zmiana trybu życia.
dziękuję ❤️
 
Cześć Dziewczyny.
Czy któraś z Was leczyła się u dr Katarzyny Skorupskiej albo dr Małgorzaty Sobstyl? I może wyrazić opinię o tych dr ? Oczywiście chodzi o temat problemów z zajściem w ciążę..
 
reklama
Cześć,

Możecie polecić klinikę niepłodności i lekarza w Lublinie ? Ovum, Arte Clinic, Bocian ? A może jeszcze jakaś inna ?

U męża wyszły słabe wyniki nasienia + żylaki pn.
Ja polecam z Ovum dr Polaka Grzegorza. Miałam porobione wszystkie badania na hormony. Mąż także. Braliśmy tylko tak naprawdę witaminy. W ciążę zaszłam naturalnie po 3 wizytach u doktora. Doktor jest andrologiem, endokrynologiem oraz ginekologiem.
 
Do góry