reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kino na maksa !!

reklama
W ciągu ostatnich paru dni obejrzeliśmy:
- "Tożsamość" - świetny:tak:
- "Kac Vegas" na razie część pierwszą bo drugą mam ale w słabej wersji-uśmiałam się:-D
- "Polowanie na czarownice"-dobry:tak:
Dziś chyba obejrzymy "Żona na niby":tak:
Polećcie jeszcze jakieś filmy bo przeleciałam wątek i za dużo tego a no i część już widziałam:sorry2:
 
odświezam ;-):-)
Dziewczyny bardzo polecam dramat USA - "The Help" [ służace]2011r Rewelacja, aż mi sie łezka zakręciła na koniec.
Gdzie jesteście kinomaniaczki, jakieś nowe propozycje podsuwajcie. Bo mnie wciagnełyscie w oglądanie filmów. Pozdrawiam:tak:;-)
Ja przerabiam średnio co drugi dzien Transformersów, jednym ciągiem wszystkie trzy cześci z mojimi chłopakami i musze Wam powiedzieć ze jeszcze mi sie ten [ dziecinny ] filmik nie znudził, chyba mi gorzej:confused2::-p
 
Hey
Próbuje sobie przypomnieć tytuł filmu
Moze ogladalyscie
Dwóch rabusiow napada na rodzine i zabija żonę i córeczkę, a mąż
Specjalnie morduje jednego z oprawców aby pójść do więzienia

Tam kopie tunel do swojego domu itpnszantazuje prawnika

Kojarzycie to??? :-)
Wiem ze opis chaotyczny ale Moze cos wam to mowi ;-)
 
reklama
Do góry