reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kino na maksa !!

reklama
ostatnio ogladalam ten film(Przeczucie)..ja dzis poraz pierwszy "Zmierzch " obejrzalam na tvn lecial...jakos mnie nie ujal...ksiazka fajniesza:)
 
ewelcia właśnie widziałam,że pisałaś niedawno:tak:...Kolejny raz mi się wczoraj podobał:-D
A jeszcze se wczoraj "Amerykańską zbrodnię" ściągnęłam i może dziś,może jutro będę oglądać:tak:
Kamcia obejrzałaś "I Spit On Your Grave"?
 
Ja obejrzałam przedwczoraj "Pamiętnik pisany miłością" i "if only" (ten po raz enty) i oba filmy zdecydowanie polecam
 
My jakos ostatnio ogladalismy ... Podroze Guliwera, komedia ... Nic nadzwyczajnego ale mozna zobaczyc I jak ktos lubi filmy nie z tej ziemii to polecam Predators :)
 
dziewczyny polecćie jakieś fajne romansidło;-), albo jakiś dobry film kostiumowy [ bo ja takie bardzo lubie]. Podczytuje Was tu i z chęciom bym coś obejżała co i Wy, ale ja takich to sie boje dreszczowców:zawstydzona/y::sorry:;-)
 
reklama
mikimauro znalazlam taka liste filmow na necie ... zobacz sobie co juz widzials a reszte sciagaj i ogladaj :)))

1. "Niebezpieczne Zwiazki"
2. Co za nimi idzie "Valmont" w reżyserii Formana opowiadajacy tę samą historię co film wyżej, tyle, że bardziej skupia się na historii hrabiego.
3. Co się tyczy filmów Formana... "Amadeusz" to klasyk absolutny i niepowtarzalny i grzechem byłoby go nie obejrzeć. Oprócz tego
4. "Duchy Goi" jego najnowszy film opowiada o czasach rewolucji francuskiej, a więc po Marii Antoninie.
5. Skoro już o Królowej mowa.... "Maria Antonina" film wręcz powala scenografią i kostiumami, choć osobiście polecam Ci tylko i ze względu na owe kostiumy, sam film ma nudny scenariusz.
6. "Cesarzowa"
7. "Dama Kameliowa" i wszystkie ekranizacje powieści Dumasa
8. "Chicago" świetny musical, świetna scenografia, taniec i kostiumy ;)
9. "Gosford Park"- dyskretny urok burżuazji
10. "Casablanca" i "Przemineło z wiatrem"- klasyka
11. "Dracula"..... kocham ten film całą sobą;) A jak "Dracula" to "Wywiad z wampirem" też wypadałoby nadmienić
12. Mary Reilly
13. "Zakochana Jane"- wchodzi do kin we wrześniu będziemy mieli okazje zobaczyć film o życiu najsłynniejszej powieściopisarki Jane Austen, ale zanim to nastąpi mozemy obejrzeć ekranizacje jej książek czyli
14. "Rozważna i Romantyczna"
15. "Emma"
16. Obecnie w kinach jest też film "Zakochany Molier" sama jeszcze nie widziałam, więc nie wiem jaki jest.
17 A na koniec moze dla fanów Zellweger "Miss Potter"

kostiumowe filmy

************************
1. 100 dziewczyn i ja
2. 50 pierwszych randek
3. Adam i Ewa
4. Ciasteczko
5. Confetti
6. Córka mojego szefa
7. Córka prezydenta
8. Córka prezydenta
9. Czarna książeczka
10. Czas na rewanż
11. Dobre rady
12. Drużba
13. Dwa tygodnie na miłość
15. Dziewczyna z sąsiedztwa
16. Ekstremalne randki
17. Facet z ogłoszenia
18. Gry weselne
19. Historia kopciuszka
20. Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta
21. Idealny facet
22. Igraszki losu
23. Ja Wam pokażę
24. Jak stracić chłopaka w 10 dni
25. Jak w niebie
26. John Tucker musi odejść
27. Kate i Leopold
28. Książę i ja
29. Książę i ja II: Królewskie wesele
30. Kto pierwszy ten lepszy
31. Masz wiadomość
32. Męsko – damska rzecz
33. Miłość na zamówienie
34. Miłość w rytmie latino
35. Moja super eks dziewczyna
36. Nadchodzi Polly
37. Naga prawda o miłości
38. Nigdy w życiu
39. Nowożeńcy
40. Okrucieństwo nie do przyjęcia
41. Ona to on
42. Ostrożnie z dziewczynami
43. Polowanie na druhny
44. Powiedz tak
45. Pretty man czyli chłopak do wynajęcia
46. Pretty woman
47. Recepta na miłość
48. Serce nie sługa
49. Siedem narzeczonych
50. Sposób na teściową
51. Szkoła stewardes
52. Teoria miłości
53. Tylko mnie kochaj
54. Układ prawie idealny
55. Uwierz w miłość
56. Wimbledon
57. Wpadka
58. Wygraj randkę
59. Zaklęte serca
60. Zakochani
61. Zostańmy przyjaciółmi
62. Zupełnie jak miłość


niby romansidla :))
 
Do góry