reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kiedy miesiączka po porodzie ?

Hej dziewczyny. Jestem 9 miesiecy po porodzie i nie mam okresu. Nie zebym specjalnie teskila ale jak wychodze z domu to troszke mam stracha:) Caly czas karmie.. Po 6 tyg. po porodzie bralam tabletki Cerazzete i byly dla mnie idealne. Zadnych plamiem i innych dolegliwosci.
 
reklama
Witam,
jestem pół roku po porodzie i za okresem...tęsknię. Może jestem dziwna (mój M. tak stwierdził), ale chciałabym mieć tą miesiączkę, bo wydaje mi się, że coś jest nie tak ze mną, z moim organizmem i ciągle mi się wydaje, że coś mi się rusza w brzuchu...:baffled:
 
Witam! szukałam takiego tematu tutaj, jakoś nie znalazłam, więc piszę ;) Kiedy Wam wrócił okres po porodzie? Ja już czekam 8mcy, małego wciąż karmie piersią, ale od samego początku też dokarmiam sztucznym mlekiem. Już ze strachu zrobiłam 3 testy ciążowe, wszystkie negatywne. Miałyście tak? :eek:
 
Kolezanka dostala okres po 11mc,karmila piersia.Ja niestety nie moglam karmic i pierwszy okres byl juz po 2 mc:szok:Idz do ginekologa po specjalne pigulki dla mam karmiacych,zeby sie nie stresowac.Chyba,ze planujesz kolejnego maluszka;-)
 
Witaj.
Ja w ogóle nie karmiłam piersią i mi okres wrócił dokładnie po 6 tygodniach. Wcześniej jakoś po 4 tyg. miałam takie dwudniowe plamienia-myślałam,że to okres,ale później przyszedł już taki normalny (jak kiedyś) i do tej pory mam regularny. Natomiast moja kuzynka karmiła przez rok i przez cały ten czas nie miała okresu. Sądzę,że to normalne. Okres jest ściśle uzależniony od laktacji.
 
Ja jestem 5 mieiscy po porodzie 3 karmiłam piersia i nadal nie mam!!Lekarka mówi, że do roku tak może być;)
 
Hej Ja niestety nie karmię piersią i okres dostałam ok 1,5 msc po porodzie :) moja mama karmiła piersią 3 lata i dostała miesiączkę po 9 msc tak więc nie masz się co martwić :-)
 
ja tam wcale nie narzekam, że on nie wraca ;-) ale wydało mi się to podejrzane, bo tak się czyta, że jak się karmi też sztucznym mlekiem, to wraca szybciej, że tylko matki karmiące tylko i wyłącznie piersią mogą liczyć na to, że nie szybko znów dostaną okres. Już myślałam, że jestem jakąś anomalią, no albo, że te 3 testy się mylą....:no:
 
Ja za kazdym razem karmilam piersia 9 mies. (teraz jeszcze karmie samym cycem) i okres pojawial sie po 6-8tyg po porodzie. po tej ciazy biore tabletki Azalia od wrzesnia i od tego czasu znow nie mam okresu:-) bylam u gina, ciaza wykluczona wiec sie nie martwie;-)
 
reklama
Ja karmię piersią i pierwszy okres dostałam 5 miesiecy po porodzie potem znów miałam przerwę przez 1,5 miesiąca i teraz dostałam 2 raz! Pytałąm gina i stwierdził że dopóki karmimy piersią to normalne.
 
Do góry