reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie naszych maluszków

reklama
Krewetka, ja pewnie też bym tak robiła gdybym nie miała tego plastikowego pojemnika do sterylizacji w mikrofali. Nie wymaga to ani czasu ani pracy. Wlewam do pojemnika 100ml wody , wrzucam butle i nakładam przykrywkę z otwartym dziurką i odpalam na 6 minut. Większość z nas ma takie pojemniki w domu ;] a gdybym miała gotować to bym też pewnie po miesiącu przestała ;p
 
Ja też mam ten pojemnik jest fajny tylko butelki zmatowiały miałam z aventa teraz zmieniłam na lovi bo młoda się strasznie dławiła przy avencie teraz jest super .Jezu jak moje dziecko puszcza bąki głośno czy wasze też tak mają ?
 
Eli tak, ale to bardzo dobrze. Mój starszy tak nie puszczal i mu coś zalegalo i ciągle jakieś placzki byly
 
Krewetka, a ja miałam takie w domu pojemniki normalnie na jedzenie i się zastanawiałam po co tam tą dziurkę można otwierać :p

Eli, mi znowu butelki się zmatowiły od gotowania w garnku. Może ten plastik ma to do siebie że robi się matowy?
Ariel też głośno pierdzi. Czasami aż się dziwię jak z takiej małej dupki takie dźwięki idą :-D
 
reklama
Do góry