reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kącik dla naszych Szcześć

reklama
tak 160-170 cm mały napewno nie sięgnie :) nawet kiedy w przyszłosci pójdzie tam łóżeczko literki są przyczepione tak zeby ich nie dosięgnął. Jednak prawdopodobnie OLinek prędzej doczeka sie łóżka dorosłego w swoim pokoiku, ktore stanie pewnie pod skosem :)
 
Dziewczyny przymierzam się do zakupu normalnego łóżka lub materaca dla Alicji. Nawet nie będę próbować przyzwyczajać jej do samodzielnego spania w łóżeczku bo ona nie lubi być tam wsadzona, poza tym już jest duża, niedługo będziemy zasypiać czytając bajeczki - I hope so... :)

W "Dziecku" pisali ostatnio, ze już 1,5 roczniak może spać na tapczaniku, ale ja jednak bałabym się że Alutka spadnie. Macie może jakieś propozycje takich łóżek czy materaców dla maluszków ?
 
Agrafka - ja przerzuciłam Hankę w tamtym roku do dużego łóżka ( miała już ponad 2 lata ), moje koleżanki przerzucały dzieciaki wcześniej i było wszystko ok. Możesz kupić łóżko np 200x80 , które ma jeszcze jedno schowane pod spodem. W razie choroby, możesz bez problemu wtedy spać koło dziecka ;-) Zaraz sprawdzę i dam linka. NAJTANIEJ!!!ŁÓŻKA-ŁÓŻKO PODWÓJNE BARTEK W-WA!!! (1500311448) - Aukcje internetowe Allegro
Barierkę można dokupić w ikei.
 
reklama
Do góry